Nisana Özel TAM %60 İndirim

Gün
Saat
Dakika
Saniye

SON 5 KİŞİ !

Amazon, Girişimlere Kredi Veriyor!

Amazon girişimcilere müjdeli haber veriyor! Startup’ların yapay zeka dünyasındaki yerini güçlendirecek önemli adım: Amazon Web Services (AWS), startup’lara ücretsiz kredi imkanı sunacak şekilde programını genişletiyor. Artık girişimler AWS’deki rakip yapay zeka modellerini kullanarak büyümeye başlayabilir.


Amazon Web Services (AWS), startuplara yönelik ücretsiz kredi programını daha da geliştiriyor! AWS bulut kredileri artık Anthropic, Meta, Mistral AI ve Cohere gibi birden fazla tedarikçinin AI modellerinin kullanımını kapsıyor.


Bu hamleyle Amazon’un yapay zeka platformu Bedrock’un pazar payının artırılması amaçlanıyor. AWS başkan yardımcısı ve küresel girişim başkanı Howard Wright, “Girişim ekosistemine hediyemiz, girişim şirketlerinin ilk tercihleri ​​olarak AWS’yi seçmelerini sağlamaktır” dedi.


Bu hamle, Amazon’un Anthropic’e önemli bir yatırım yapmasının ardından geldi. Toplam yatırımı 4 milyar dolara ulaşan Amazon, girişimcilere desteğini artırıyor.


AWS’nin yanı sıra diğer büyük bulut sağlayıcıları da startuplara ücretsiz kredi sunuyor. Microsoft Azure, OpenAI modeli için kredi sunarken, Google bulut kredileri Vertex AI’da 130’dan fazla model için kullanılabiliyor.

Bu kitap seni e-ticaret markanı kurmanda yardımcı olacak.

Sıfırdan E-Ticaret Markanı Kur

KENDİ MARKANI YARAT

E-ticaret dünyasına adım atmak isteyen girişimcilere yönelik kapsamlı bir kaynaktır. Bu rehber, temel adımlardan ileri stratejilere kadar geniş bir yelpazede bilgi sunar.

Nasıl Başlayabilirim?

E-Ticarete başlamak istiyor ancak nereden başlayacağınız konusunda fikir sahibi değilseniz, telefon numaranızı bırakın sizi arayalım.

Aradığınızı bulamadınız mı ?