Başarı garantili, bire bir eğitim danışmanlık programımıza hemen katıl!

Hakkımızda

Ekva olarak 2019 yılından beri 14 farklı ülkede 50.000 üzerinde girişimci adayına eğitim ve danışmanlık verdik. Bugün sektörün en köklü firmalarından biri olarak yerel ve global çözüm ortaklarımız ile birlikte alanında uzman 25+ kişilik ekibimiz ile e-ticarete başlamak isteyen, mevcut e-ticaret işinin geliştirmek isteyen kişi ve kurumlara e-ticaret ve e-ihracat alanında eğitim ve danışmanlık veriyor hedeflerine ulaşmalarını sağlıyoruz.

Vizyonumuz

Her zaman olduğu gibi bulunduğumuz sektörde çağ açan işlere imza atmak istiyor ve bu bağlamda Dünyanın en iyi, en güvenilir ve kaliteli e-ticaret&e-ihracat eğitimlerini veren platform olmak için çalışıyoruz.

Misyonumuz

Bugüne kadar birebir eğitim ve danışmanlık hizmetlerimiz ile binlerce girişimcinin başarı hikayesini yazdık. Bugünden sonrada misyonumuz profesyonel ekibimizle, yerel ve global çözüm ortaklarımızla, bunca yıllık bilgi ve tecrübelerimizi aktararak çok daha fazla girişimci adayının ve firmalarının başarı hikayelerine ortak olmak istiyoruz.

Ekibimiz

Tahir OTLU

CEO / Co-Founder

Sema YILMAZ

Finans Yetkilisi

Emre BALYACI

Sales Manager

Meryem ER

Eğitim Uzmanı

Mücahit TÜFEKCİ

Eğitim Uzmanı

Ceyhun ALTINOK

Eğitim Uzmanı

Fikret Can GÜVENCE

Eğitim Uzmanı

İzel YÜCEL

Eğitim Koordinatörü

Şeymanur DERE

Eğitim Koordinatörü

Doğan YILDIZ

Web Master

Pınar KIRAN

E-Ticaret Danışmanı

Erdem ÖZTÜRK

E-Ticaret Danışmanı

İsmail ARSLAN

E-Ticaret Danışmanı

Ece DİPCİ

E-Ticaret Danışmanı

Mercan TANIŞ

E-Ticaret Danışmanı

Büşra BOZKURT

E-Ticaret Danışmanı

Nasıl Başlayabilirim?

E-Ticarete başlamak istiyor ancak nereden başlayacağınız konusunda fikir sahibi değilseniz, telefon numaranızı bırakın sizi arayalım.

Aradığınızı bulamadınız mı ? Hemen Arayın !