Başarı garantili, bire bir eğitim danışmanlık programımıza hemen katıl!

ARBİTRAGE İLE RİSKSİZ
E-TİCARET YAP !

Amazon Online Arbitraj Nedir ?

Amazon’da listelenen ürünleri, al-sat dediğimiz ticari yöntemle fiyat farklılıklarından yararlanarak satıştan kâr elde etme diyebiliriz. Sadece fiyat dersek tabi ki yanılmış oluruz. Neden mi ?

Pazar Yerlerine Göre Ürün Analizi

Toplamda 22 ülkede Amazon üzerinden satıcı olma şansına sahipsiniz. Takdir edersiniz ki, her ülkede her ürün aynı oranda popüler değil ve satış rakamları aynı değildir. İşte tam da bu noktada, hangi ülkede amazon satıcı hesabınız var ise, o ülkeye göre ürün analizi yaparak doğru ürünü seçmenizi sağlıyoruz. Bu sayede satmayacak ürünler üzerinde vakit kaybetmektense, o ülkeye ve ülkelere uygun ürünleri seçmeyi öğrenerek, daha satış odaklı ilerlemeyi öğreniyorsunuz

Neden Eğitim Almalıyım?

“Çıraklığını yapmadığınız işin ustalığını yapamazsınız” bu nedenle işi bilmiyorken işi bildiğini düşündüğünüz personel yada firmalara emanet etmeniz sizin için bir risk olabilir. Bu riskin sonucu size binlerce dolar zarar ve zaman kaybına neden olabilir. Bu zaman kaybı ve maddi zarar sizi rakiplerinizin gerisine atar ve uzun vadede markanız yok olmaya kadar gidebilir. Ancak işi yapacak ve yönetebilecek kadar öğrenirseniz hem risk almazsınız hemde işinizi personelinize yada bir danışmanlık firmasına yaptırsanız bile doğru briefler vererek daha iyi konuma getirebilirsiniz. Bu yüzden ilk önce Amazon’da hedeflediğiniz pazarı öğrenmeniz daha doğru bir strateji olacaktır.

Amazon Arbitrage’ı
Nasıl Öğretiyoruz?

Yıllardır edindiğimiz bilgi, tecrübe ve networkümüzü kullanarak uzman ekibimiz ile birlikte hedeflediğiniz pazara Amazon ile mağazanızı açıyoruz. Bu noktada alanında uzman bir eğitmenimizi size atıyoruz. Siz müsaitliğinize göre randevu panelimizden randevu olarak eğitmenimizle birebir uygulamalı dersler yapıyorsunuz. Bu derslerin birebir uygulamalı yapılmasındaki en büyük avantaj işi size öğretiyorken bir yandan kuruyor olmamız. Yani program sonunda markanız hedeflediğiniz amazon pazarında aktif satış yapar hale geliyor ve sizde A’dan Z’ye tüm süreci öğrenmiş oluyorsunuz.

EKVA ile Dönüşen Hayatlar

Sizde Bu Başarının Parçası Olun

Eğitimlerimizin dönüşüm gücünü görmek ister misiniz? İşte, eğitimimize katılarak başarılı hale gelen öğrencilerimizin halleri. Onların heyecanlarına tanık olarak ilham alın ve siz de dönüşümünüzü başlatın.

Neler Öğreneceksin?

Tüm bu müfredatı eğitim süreciniz boyunca öğretiyor, siz öğrenene kadar da eğitimi bitirmiyoruz !

Seller Central Hesap Açılışı

Payoneer Hesap Açılışı

Payoneer hesap bilgisi doğrulama ve Google Trends

Payoneer hesap bağlama, Helium10 – Black Box(Keywords) , Cerebro, Magnet

Payoneer hesap bilgisi doğrulama ve Google Trends

Payoneer hesap bağlama, Helium10 – Black Box(Keywords) , Cerebro, Magnet

Viral Launch, Jungle Scout, Seller Sprite Keywords, Helium10 – Black Box Competitors

Viral Launch, Jungle Scout, Seller Sprite, Keepa Product Find

Seller Sprite – Product Research, Google Sheet Amazon Sourcer

Google Sheet Amazon Sourcer

Manuel Kontrol

Maliyet Analizi, Kuponlu Ürün Bulma

Fuar Metodu, Ürün Listeleme

Bize Katılın ve E-Ticaret Yolculuğunuza Başlayın

Arbitrage Eğitimine Adım Atmanın Tam Zamanı!

E-Ticaret dünyasına hızlı bir başlangıç yapmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. İşte size kapılarını açıyoruz. Hemen katılın ve başarı yolculuğunuza ilk adımı atın.

Sorularınızı cevaplamak için buradayız

Amazon Arbitrage Eğitimi ile ilgili detayları burada bulabilirsiniz.

Program bittiğinde hâlâ öğrenmemiş olursam ne olacak?

Birebir ve uygulamalı ilerlediğimiz için sen o dersi öğrenmeden istesekte bir sonraki derse geçemeyiz bu nedenle program sonunca mecburen öğrenmek zorunda kalıyorsun. 🙂

Satış garantisi veriyor musunuz ?

Ticaretin garantisi maalesef olmaz ancak danışmanlık programını tamamlayan kursiyerlerimizin %87’si satışa başlamış oluyor.

Satacak ürünüm yok yine de birebir eğitim & danışmanlık alabilir miyim?

Ürünün var yada yok fark etmez. 🙂 Mevcutta bir ürününüz var ise ürünleriniz üzerinden ilerliyor yok ise dropshipping iş modeli ile ilerliyoruz. Trendyol mağazanızda dropshipping yapmak isterseniz sizlere ürün ve tedarikçi listesi veriyor, Amazon’da dropshipping için ise ürün bulup yüklemenizi sağlayacak aracı yazılımları öğretiyor ve ürün listenizi oluşturuyoruz

Neden Birebir Eğitim ve Danışmanlık almalıyım ?

Hayalini kurduğun e-ticaret işinde başarısız olmak istemiyor ve bir an önce başarmak istiyorsan bu programa katılmak durumundasın. Çünkü tecrübeleri ve uzmanlıkları yıllara dayanmış eğitmenlerimiz ve ekibimiz eşliğinde kendi e-ticaret markamızı kuruyor ve kendi e-ticaret uzmanımızı yetiştiriyor gibi işinle ve seninle ilgileniyoruz. Senin istediğin bu işi öğrenip başarılı olmak, bizim istediğimiz bu işi sana öğretip başarılı olmanı sağlamak. Bu nedenle mağazanın inşaasını baştan sona biz yapıyoruz ve sana uygulamalı öğretiyoruz. 🙂

EKVA ile Gerçekleşen Hayaller

Sizin Hayalleriniz Bizim Vizyonumuz !

Eğitimlerimizin gücünü görmek ister misiniz? İşte, eğitimimize katılarak ilk satışlarını yapan öğrencilerimizin mutlulukları.

Bize Katılın ve E-Ticaret Yolculuğunuza Başlayın

E-Ticarete EKVA ile Adım Atın Başarıyı Yakalayın ! !

Hepsiburada Eğitimi’ne katılmak için adım atın. Size yol göstermek ve başarınıza eşlik etmek için buradayız. Lütfen aşağıdaki bilgileri doldurarak bize katılın.

Nasıl Başlayabilirim?

E-Ticarete başlamak istiyor ancak nereden başlayacağınız konusunda fikir sahibi değilseniz, telefon numaranızı bırakın sizi arayalım.

Aradığınızı bulamadınız mı ? Hemen Arayın !