Başarı garantili, bire bir eğitim danışmanlık programımıza hemen katıl!

Amazon Private Label (FBA) Eğitimi

E-ihracat yaparken ihtiyacın olan her şey EKVA ile mümkün! Eğitim, danışmanlık, lojistik, depolama, şirket kuruluşu, teşvikler gibi alanları bir araya getirerek markanız için uçtan uca hizmet veriyor ve markanızı Amazon'da global pazara taşıyoruz!

MARKANI DÜNYAYA AÇIYORUZ!

Amazon FBA Size Ne Katacak?

Dolar Sizin İçin Bir Avantaj Haline Gelecek !

Daha Yüksek Kar Marjları 💰

Sıradan bir e-ticaret ürününü satarken kar marjınız genellikle %10 ila %20 arasındadır. Ancak Amazon Private Label ile kendi markanızı oluşturarak bu marjları %30 ila %50’ye çıkarabilirsiniz. Bu, her satıştan daha fazla kar elde etmeniz anlamına gelir.

Marka Bilinirliği Artar ⭐

Kendi markanızı oluşturmak, uzun vadede marka bilinirliği ve sadık müşteri kitlesi oluşturmanıza olanak tanır. Bu da size tekrarlayan satışlar ve uzun vadeli karlılık getirir.

Rekabet Avantajı🚦

Amazon Private Label eğitimi, size birçok rekabet avantajı sağlar. Özgün ürünler üreterek ve Amazon’da öne çıkmak için nasıl stratejiler geliştireceğinizi öğrenirsiniz. Bu, rekabetin önünde olmanıza yardımcı olur.

Kontrol ve Özgürlük 🌎

Kendi markanızı oluşturmak, ürünlerinizi ve işinizi tamamen kontrol etmenize olanak tanır. Ürün tasarımından fiyatlandırmaya kadar her şey sizin kontrolünüzde olur.

Büyüme Potansiyeli 🔝

Amazon Private Label ile başladığınızda, büyüme potansiyeliniz sınırsızdır. İstediğiniz kadar ürün ekleyebilir ve yeni pazarlara açılabilirsiniz.

EKVA ile Dönüşen Hayatlar

Sizde Bu Başarının Parçası Olun

Eğitimlerimizin dönüşüm gücünü görmek ister misiniz? İşte, eğitimimize katılarak başarılı hale gelen öğrencilerimizin halleri. Onların heyecanlarına tanık olarak ilham alın ve siz de dönüşümünüzü başlatın.

Sıradan Değil Markalaşmış E-ticaret Deneyimi !

Neden Markalara Eğitim Veriyoruz?

Günümüzde bir çok ajans yadan danışman markalara aylık hizmet bedeli karşılığında hizmet veriyor ve hizmet verdiği firmanın ürünlerini global pazarda satmaya çalışıyor. Ancak bu noktada firma sahibi yada ekibi hizmet aldıkları ajansın yada danışmanın tam olarak ne yaptığını bilmediği için doğru brief veremiyor, doğru stratejiler kurulmuyor böylece hizmet veren ajans/danışman para kazanırken hizmet alan marka hem zaman hemde binlerce dolar kaybediyor. Bu sorunu çözmek için bizler marka sahibine yada ekibine uygulamalı birebir eğitimler vererek Amazon’da markalarını hem global pazara açıyor hemde bu sırada sizi tek başınıza yada ekibinizle kimseye ihtiyaç duymadan bu işi yapabileceğiniz seviyeye getiriyoruz.

Kendinize Yatırım Yapın !

Neden Eğitim Almalısın?

“Çıraklığını yapmadığınız işin ustalığını yapamazsınız” bu nedenle işi bilmiyorken işi bildiğini düşündüğünüz personel yada firmalara emanet etmeniz sizin için bir risk olabilir. Bu riskin sonucu size binlerce dolar zarar ve zaman kaybına neden olabilir. Bu zaman kaybı ve maddi zarar sizi rakiplerinizin gerisine atar ve uzun vadede markanız yok olmaya kadar gidebilir. Ancak işi yapacak ve yönetebilecek kadar öğrenirseniz hem risk almazsınız hemde işinizi personelinize yada bir danışmanlık firmasına yaptırsanız bile doğru briefler vererek daha iyi konuma getirebilirsiniz. Bu yüzden ilk önce Amazon’da hedeflediğiniz pazarı öğrenmeniz daha doğru bir strateji olacaktır.

Aklınızda ki tüm soruların cevabı parmaklarınızın ucunda !

Markanızı Nasıl Amazon ile Global Pazara Açacağız?

Yıllardır edindiğimiz bilgi, tecrübe ve networkümüzü kullanarak uzman ekibimiz ile birlikte markanızı hedeflediğiniz pazara Amazon ile açıyoruz. Bu noktada alanında uzman bir eğitmenimizi size atıyoruz. Siz müsaitliğinize göre randevu panelimizden randevu olarak eğitmenimizle birebir uygulamalı dersler yapıyorsunuz. Bu derslerin birebir uygulamalı yapılmasındaki en büyük avantaj işi size öğretiyorken bir yandan kuruyor olmamız. Yani program sonunda markanız hedeflediğiniz amazon pazarında aktif satış yapar hale geliyor ve sizde A’dan Z’ye tüm süreci öğrenmiş oluyorsunuz.

Markanızı Dünyaya Tanıtalım !

Amazon FBA ile, büyüme sınırsızdır !

Amazon Private Label eğitimi sayesinde e-ticarette büyük bir adım attım. Bu eğitimi kaçırmayın

Sıkça Sorulan Sorular

Şirketiniz İçin Büyük Bir Devrim !

FBA kullanarak nasıl daha fazla müşteriye ulaşabilirim?

FBA, ürünlerinizin Amazon’un uluslararası müşteri tabanına ulaşmasını kolaylaştırır. Amazon, dünya genelinde birçok ülkede faaliyet gösteriyor, bu da markanızın uluslararası arenada genişlemesine olanak tanır.

Eğitim ne kadar sürecek?

Eğitim programımız, kendi hızınıza göre ilerleyebileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Genellikle 8-10 hafta sürer.

Markamın ürünleri nasıl FBA ile entegre olur?

Markanızın ürünlerini FBA ile entegre etmek için Amazon satıcı hesabınızı oluşturmalı ve ürün listelerinizi FBA hizmetine dâhil etmelisiniz. Daha sonra ürünlerinizi Amazon depolarına gönderirsiniz ve Amazon, siparişlerin alınması, paketlenmesi ve gönderilmesi gibi işlemleri üstlenir.

Eğitim sonunda ne elde edeceğim?

Eğitim sonunda Amazon Private Label ile kendi markanızı oluşturarak e-ticaret dünyasına giriş yapabilirsiniz.

Markam için FBA nasıl karlı olabilir?

FBA, müşterilere hızlı kargo ve güvenilir hizmet sunarak müşteri memnuniyetini artırır. Daha memnun müşteriler, tekrarlayan satışlara ve olumlu yorumlara yol açabilir. Ayrıca, FBA, siparişleri hızlı bir şekilde işlemek ve dünya genelindeki müşterilere ulaşmak için size olanak tanır, bu da büyümeyi destekler.

Amazon Private Label'e ne kadar sermaye gereklidir?

İhtiyaç duyulan sermaye, seçtiğiniz ürün ve işletme ölçeğine bağlı olarak değişir. Genellikle, ürün tedariki, stok maliyeti ve reklam için bir başlangıç sermayesi gereklidir. Eğitimimizde bu konuda size rehberlik edeceğiz.

Aklınızda Başka Sorular Mı Var ?

Sorularınıza yanıt bulmak ve işinizi büyütmek için bize ulaşın. Sizi başarılı bir Amazon Private Label (FBA) yolculuğuna yönlendirmek için buradayız.
Hemen formu doldurarak başlayın!

EKVA ile Gerçekleşen Hayaller

Sizin Hayalleriniz Bizim Vizyonumuz !

Eğitimlerimizin gücünü görmek ister misiniz? İşte, eğitimimize katılarak ilk satışlarını yapan öğrencilerimizin mutlulukları.

Bizimle Amazon FBA Duyduklarınızdan Çok Daha Fazlası

Amazon FBA EKVA ile Profesyonel Bir Başlangıç Yap!!

Amazon FBA Eğitimi’ne katılmak için adım atın. Size yol göstermek ve başarınıza eşlik etmek için buradayız. Lütfen bilgileri doldurarak bize katılın.

Nasıl Başlayabilirim?

E-Ticarete başlamak istiyor ancak nereden başlayacağınız konusunda fikir sahibi değilseniz, telefon numaranızı bırakın sizi arayalım.

Aradığınızı bulamadınız mı ? Hemen Arayın !