Yeni Dijital Pazarlama Eğitimi Artık Ekva’da

Birbirinden güzel EN EKVA Kampanyalar

Gün
Saat
Dakika
Saniye

Bilgini ve Tecrübeni

Sertifikaların İle Taçlandır

Mesleki Yeterlilik
Kurumu Sertifikası

T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının yetkilendirdiği Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK) bize vermiş olduğu yetki ile birlikte artık EKVA dan almış olduğunuz %100 başarı garantili birebir danışmanlık programı sonrasında Bakanlık Onaylı E-Ticaret Uzmanı ve Danışmanı haline gelebilirsiniz. 

Tüm Meslek Grupları İçin Geçerli

MYK Onaylı Sertifika

E-Devlette Görünüyor

İletişim Bilgilerini Bırak

Ücretsiz Bilgilendirelim!

Uzmanlığınızı Tüm
Dünyaya Kanıtlayın

Eğitim sürecinizi tamamladığınızda dilerseniz bizlerden Uluslararası geçerlilik sertifikanızı alabilir ve uzmanlığınızı Tüm dünyaya KANITLAMIŞ olabilirsiniz. 

Bunun yanında artı olarak uluslararası E-TİCARET UZMANLIK KİMLİĞİNİZİ de eğitim sürecinizi tamamlayarak sahip olabilirsiniz.

Tüm Dünyada Geçerli

+ Uzmanlık Kimliği

Sık Sorulan Sorular?

MYK ve Uluslararası geçerli sertifikalar için en çok sorulan sorulara buradan ulaşabilirsiniz. Aklınızda takılan diğer soruları ÜCRETSİZ bizimle iletişime geçerek danışabilirsiniz.

Hangi Meslekler 5544 Sayılı MYK Kanunu Kapsamında Yer Almaktadır?

5544 Sayılı MYK Kanunu’nun 2. Maddesine göre tabiplik, diş hekimliği, hemşirelik, ebelik, eczacılık, veterinerlik, mimarlık (Avrupa Birliği’nde otomatik tanınma kapsamında yer alan meslekler), mühendislik mesleği ile en az lisans düzeyinde öğrenimi gerektiren ve mesleğe giriş şartları kanunla düzenlenmiş olan meslekler bu Kanunun kapsamı dışında olup bunların dışındaki tüm meslekler kapsamda yer almaktadır.

5544 sayılı MYK Kanunun 2. Maddesinde belirtildiği üzere tabiplik, diş hekimliği, hemşirelik, ebelik, eczacılık, veterinerlik, mühendislik ve mimarlık meslekleri ile en az lisans düzeyinde öğrenimi gerektiren ve mesleğe giriş şartları kanunla düzenlenmiş olan meslekler MYK Kanunu’nun kapsamı dışında kalmaktadır. Bunların haricindeki bütün mesleklere ilişkin yeterliliklerde MYK belgelerinin verilmesi zaman içinde söz konusu olacaktır. Ancak belgelendirme süreci iş piyasasının öncelikleri, ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda sınav ve belgelendirme kuruluşlarının yetkilendirdikleri mesleklerde belgelendirme yapılabilmekte olup bu mesleklerin sayısı sistemin yaygınlaşmasına paralel olarak artacaktır.

5544 sayılı Kanunun 24. maddesi gereğince Kurum hizmetleri iş mevzuatı hükümlerine göre daimi işçi statüsünde istihdam edilen personel eliyle yürütülür.
MYK münhal(açık) pozisyonları için Maliye Bakanlığı’ndan aldığı daimi işçi kadrolarına İŞKUR’dan sınav sonuçlarına göre gönderilen kişileri istihdam etmek zorundadır. Kamu kurum/kuruluşlarında memur, sözleşmeli ya da işçi statüsünde bulunan kişilerin MYK’nın yönetici, uzman veya diğer pozisyonlarına naklen atanması mümkün değildir.

Hayat boyu öğrenmenin ve sürekli eğitimin desteklendiği ülkeler arasında hareketliliğin amaçlandığı Ulusal Mesleki Yeterlilik Sisteminde, kişilerin birden fazla alanda yeterlilik belgesine sahip olabilmeleri mümkündür. Kişi mevcut belgesiyle çalıştığı işinden memnun olmadığında yeni yeterliliklere göre eğitim alarak ve kendisini geliştirerek yatay ve dikey geçişlerle farklı yeterliliklerde ve seviyelerde belge alma imkânına sahiptir.

Nasıl Başlayabilirim?

E-Ticarete başlamak istiyor ancak nereden başlayacağınız konusunda fikir sahibi değilseniz, telefon numaranızı bırakın sizi arayalım.

Aradığınızı bulamadınız mı ?