Bayrama Özel %50' ye Varan İndirim

Gün
Saat
Dakika
Saniye

SON 1 KİŞİLİK FIRSAT !

Amazon Eğitiminde 
Size Katacaklarımız

Uygulamalı eğitimlerimiz sayesinde mağazanın açılışından satışına kadar A’dan Z’ye tüm süreci görmüş, tecrübe etmiş ve öğrenmiş olacaksın. Eğitim sonunda Amazon Dropshipping iş modelinin bilen bir e-ticaret uzmanına dönüşeceksin.

Şu an +8 Canlı Destek Aktif

Sana Özel Fırsatlar İle E-Ticarete Başlamak İçin Canlı Desteğimiz Seni Bekliyor

Program bittiğinde hâlâ öğrenmemiş olursam ne olacak?

Birebir ve uygulamalı ilerlediğimiz için sen o dersi öğrenmeden istesekte bir sonraki derse geçemeyiz bu nedenle program sonunca mecburen öğrenmek zorunda kalıyorsun.

Satış garantisi veriyor musunuz ?

Ticaretin garantisi maalesef olmaz ancak danışmanlık programını tamamlayan kursiyerlerimizin %84’ü satışa başlamış oluyor.

Neden Birebir
Eğitim ve Danışmanlık almalıyım ?

Tecrübeleri ve uzmanlıkları yıllara dayanmış eğitmenlerimiz ve ekibimiz eşliğinde kendi e-ticaret markamızı kuruyor ve kendi e-ticaret uzmanımızı yetiştiriyor gibi işinle ve seninle ilgileniyoruz.

Son Kursiyerlerimiz

Ekva birebir danışmanlık eğitiminden en son mezun olan kursiyerlerimiz

Videoyu oynat
Videoyu oynat
Videoyu oynat

Neler Öğreneceksin?

Tüm bu müfredatı eğitim süreciniz boyunca öğretiyor,
siz öğrenene kadar da eğitimi bitirmiyoruz !

Tüm müfredat

Hayalini kurduğun e-ticaret işinde başarısız olmak istemiyor ve bir an önce başarmak istiyorsan bu programa katılmak durumundasın. Çünkü tecrübeleri ve uzmanlıkları yıllara dayanmış eğitmenlerimiz ve ekibimiz eşliğinde kendi e-ticaret markamızı kuruyor ve kendi e-ticaret uzmanımızı yetiştiriyor gibi işinle ve seninle ilgileniyoruz. Senin istediğin bu işi öğrenip başarılı olmak, bizim istediğimiz bu işi sana öğretip başarılı olmanı sağlamak. Bu nedenle mağazanın inşaasını baştan sona biz yapıyoruz ve sana uygulamalı öğretiyoruz. 🙂

Ticaretin garantisi maalesef olmaz ancak danışmanlık programını tamamlayan kursiyerlerimizin %87’si satışa başlamış oluyor.

Ürünün var yada yok fark etmez. 🙂 Mevcutta bir ürününüz var ise ürünleriniz üzerinden ilerliyor yok ise dropshipping iş modeli ile ilerliyoruz. Trendyol mağazanızda dropshipping yapmak isterseniz sizlere ürün ve tedarikçi listesi veriyor, Amazon’da dropshipping için ise ürün bulup yüklemenizi sağlayacak aracı yazılımları öğretiyor ve ürün listenizi oluşturuyoruz

Birebir ve uygulamalı ilerlediğimiz için sen o dersi öğrenmeden istesekte bir sonraki derse geçemeyiz bu nedenle program sonunca mecburen öğrenmek zorunda kalıyorsun. 🙂

Nasıl Başlayabilirim?

E-Ticarete başlamak istiyor ancak nereden başlayacağınız konusunda fikir sahibi değilseniz, telefon numaranızı bırakın sizi arayalım.

Aradığınızı bulamadınız mı ?