Yeni Dijital Pazarlama Eğitimi Artık Ekva’da

Birbirinden güzel EN EKVA Kampanyalar

Gün
Saat
Dakika
Saniye

Trendyol'da  
Mağazanı Birlikte
Açalım!

Yıllardır edindiğimiz bilgi, tecrübe ve güçlü bağlantılarımızı kullanarak uzman ekibimiz ile birlikte Trendyol mağazanızı açıyoruz.

Şu an +8 Canlı Destek Aktif

Sana Özel Fırsatlar İle E-Ticarete Başlamak İçin Canlı Desteğimiz Seni Bekliyor

Neden Eğitim Almalıyım?

Tecrübe sahibi olmadan yapmış olduğunuz işin uzmanı olmazsınız’’ bu nedenle işi bilmiyorken işi bildiğini düşündüğünüz personel ya da firmalara emanet etmeniz sizin için bir risk olabilir. Bu riskin sonucu size para ve zaman kaybına neden olabilir.

Trendyol Eğitiminde Neler Öğreneceksin ?

Derslerin birebir uygulamalı yapılmasındaki en büyük avantajı öğrenim sürecinizde satışa hazır bir Trendyol mağazasına sahibi olmanızdır. Program sonunda markanız Trendyol’da aktif satış yapar hale gelir ve siz de A’dan Z’ye tüm süreci öğrenerek başarılı Trendyol satıcıları arasında yerinizi alırsınız.

Son Kursiyerlerimiz

Ekva birebir danışmanlık eğitiminden en son mezun olan kursiyerlerimiz

Videoyu Oynat
Videoyu Oynat
Videoyu Oynat

Neler Öğreneceksin?

Tüm bu müfredatı eğitim süreciniz boyunca öğretiyor,
siz öğrenene kadar da eğitimi bitirmiyoruz !

Eğitim Müfredatı

Hayalini kurduğun e-ticaret işinde başarısız olmak istemiyor ve bir an önce başarmak istiyorsan bu programa katılmak durumundasın. Çünkü tecrübeleri ve uzmanlıkları yıllara dayanmış eğitmenlerimiz ve ekibimiz eşliğinde kendi e-ticaret markamızı kuruyor ve kendi e-ticaret uzmanımızı yetiştiriyor gibi işinle ve seninle ilgileniyoruz. Senin istediğin bu işi öğrenip başarılı olmak, bizim istediğimiz bu işi sana öğretip başarılı olmanı sağlamak. Bu nedenle mağazanın inşaasını baştan sona biz yapıyoruz ve sana uygulamalı öğretiyoruz. 🙂

Ticaretin garantisi maalesef olmaz ancak danışmanlık programını tamamlayan kursiyerlerimizin %87’si satışa başlamış oluyor.

Birebir ve uygulamalı ilerlediğimiz için sen o dersi öğrenmeden istesekte bir sonraki derse geçemeyiz bu nedenle program sonunca mecburen öğrenmek zorunda kalıyorsun. 🙂

Ürünün var yada yok fark etmez. 🙂 Mevcutta bir ürününüz var ise ürünleriniz üzerinden ilerliyor yok ise dropshipping iş modeli ile ilerliyoruz. Trendyol mağazanızda dropshipping yapmak isterseniz sizlere ürün ve tedarikçi listesi veriyor, Amazon’da dropshipping için ise ürün bulup yüklemenizi sağlayacak aracı yazılımları öğretiyor ve ürün listenizi oluşturuyoruz

Nasıl Başlayabilirim?

E-Ticarete başlamak istiyor ancak nereden başlayacağınız konusunda fikir sahibi değilseniz, telefon numaranızı bırakın sizi arayalım.

Aradığınızı bulamadınız mı ?