Başarı garantili, bire bir eğitim danışmanlık programımıza hemen katıl!

Trendyol'da Mağazanı
Birlikte Açalım!

E-Ticarette
İlk Adımınızı Atın
🤩

Kanıtlanmış Trendyol Birebir Eğitimi

Neden Eğitim Almalıyım?

Tecrübe sahibi olmadan yapmış olduğunuz işin uzmanı olmazsınız’’ bu nedenle işi bilmiyorken işi bildiğini düşündüğünüz personel ya da firmalara emanet etmeniz sizin için bir risk olabilir. Bu riskin sonucu size para ve zaman kaybına neden olabilir. Bu zaman kaybı ve maddi zarar sizi rakiplerinizin gerisine atar ve uzun vadede markanız yok olmaya kadar gidebilir. Ancak işi yapacak ve yönetebilecek kadar öğrenirseniz hem risk almazsınız, hem de işinizi personelinize ya da bir danışmanlık firmasına yaptırsanız bile doğru görev talimatı vererek daha iyi konuma getirebilirsiniz. Bu yüzden ilk önce Trendyol’da da başarılı bir satıcı olmanın inceliklerine ve daha doğru bir strateji belirleyerek kendinize uzun soluklu bir yol haritası çizmeniz için kendinize değerli bir yatırım yapmalısınız.

Türkiyenin En Sade En Anlaşılır Trendyol Birebir Eğitimi Fırsatı

Trendyol Eğitiminde Neler Öğreneceksin ?

Yıllardır edindiğimiz bilgi, tecrübe ve güçlü bağlantılarımızı kullanarak uzman ekibimiz ile birlikte Trendyol mağazanızı açıyoruz. Bu noktada tarafınıza alanında uzman bir eğitmenimizin yönlendirilmesini sağlıyoruz. Siz müsaitliğinize göre randevu panelimizden randevu olarak eğitmenimizle birebir uygulamalı dersler yapıyorsunuz. Bu derslerin birebir uygulamalı yapılmasındaki en büyük avantajı öğrenim sürecinizde satışa hazır bir Trendyol mağazasına sahibi olmanızdır. Program sonunda markanız Trendyol’da aktif satış yapar hale gelir ve siz de A’dan Z’ye tüm süreci öğrenerek başarılı Trendyol satıcıları arasında yerinizi alırsınız.

EKVA ile Dönüşen Hayatlar

Siz de Bu Başarının Parçası Olun

Eğitimlerimizin dönüşüm gücünü görmek ister misiniz? İşte, eğitimimize katılarak başarılı hale gelen öğrencilerimizin halleri. Onların heyecanlarına tanık olarak ilham alın ve siz de dönüşümünüzü başlatın.

Müşteri Talepleri ve Ürün Yönetimi İpuçları

Pazar Yerlerine Göre Ürün Analizi

Toplamda 22 ülkede Trendyol üzerinden satıcı olma şansına sahipsiniz. Takdir edersiniz ki, her ülkede her ürün aynı oranda popüler değil ve satış rakamları aynı değildir. İşte tam da bu noktada, hangi ülkede trendyol satıcı hesabınız var ise, o ülkeye göre ürün analizi yaparak doğru ürünü seçmenizi sağlıyoruz. Bu sayede satmayacak ürünler üzerinde vakit kaybetmektense, o ülkeye ve ülkelere uygun ürünleri seçmeyi öğrenerek, daha satış odaklı ilerlemeyi öğreniyorsunuz

Sınırlı Kontenjan Trendyol Eğitimi İçin Hemen Başvur 🤩

Gün
Saat
Dakika
Saniye

Neler Öğreneceksin?

Tüm bu müfredatı eğitim süreciniz boyunca öğretiyor, siz öğrenene kadar da eğitimi bitirmiyoruz !

Neden Trendyol’da Satış Yapmalıyız

Trendyol Satıcı Hesabı Açılışı

Trendyol Satıcı Panelini Tanıyalım

Trendyol’da Entegrasyonun Önemi

Entegrasyon Kullanarak Ürünleri Satışa Açmak

Mağaza Trafiğini Arttıracak Ürün Seçim Stratejileri

Ürün Satışı için Karlılık Oluşturma

Tedarikçi Yönetimi

Trendyol Sipariş Ekranının Kullanımı

Trendyol Kargo Gönderim Takibi

Tedarikçi Bulma ve İletişim Yöntemleri

Trendyol’da Mağaza Oluşturmak

Trendyol’da Kupon Dağıtarak Satışları Hızlandırmak

Trendyol’da Kampanya Kullanımı

Trendyol’da Reklam Kullanmanın Önemi

Mağaza Görüntülenmelerini Arttırmak için Püf Noktaları

Mağaza Raporları Okuyarak Strateji Geliştirme

EKVA ile Gerçekleşen Hayaller

Sizin Hayalleriniz Bizim Vizyonumuz !

Eğitimlerimizin gücünü görmek ister misiniz? İşte, eğitimimize katılarak ilk satışlarını yapan öğrencilerimizin mutlulukları.

Bize Katılın ve E-Ticaret Yolculuğunuza Başlayın 🥳

Trendyol Birebir Eğitimine Adım Atmanın Tam Zamanı!

E-Ticaret dünyasına hızlı bir başlangıç yapmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. İşte size kapılarını açıyoruz. Hemen katılın ve başarı yolculuğunuza ilk adımı atın.

Nasıl Başlayabilirim?

E-Ticarete başlamak istiyor ancak nereden başlayacağınız konusunda fikir sahibi değilseniz, telefon numaranızı bırakın sizi arayalım.

Aradığınızı bulamadınız mı ? Hemen Arayın !