Başarı garantili, bire bir eğitim danışmanlık programımıza hemen katıl!

Hemen testi çöz, 2 dakikada öğren👇🏻

EKVA AI

E-ticarete başlamaya uygun musun? Uygunsan hangi nereden başlaman seni daha kısa sürede başarıya götürür? EKVA AI 10 soruda sana özel cevap veriyor!

EKVA AI NEDİR ?

Bugüne kadar 300 bin+ girişimci ile telefon görüşmesi yaptık. Bunların sonucunda meslek, zaman, sermaye, yaş gibi kriterler baz alarak ekibimiz girişimcinin e-ticarete başlamaya uygunluğunu ve uygunluk durumunda nereden başlaması gerektiği konusunda yönlendirdi. Bu sonuçlardan çıkan verileri yapay zeka ile entegre ettik ve Ekva AI yarattık. Ekva AI 300 bin+ telefon görüşmesini analiz ediyor, kriterleri ve başarıları inceliyor seninde belirttiğin kriterlere göre en doğru ve başarılı olacağın şekilde yönlendiriyor. Hatta uygun değilsen, şu an başlamanı tavsiye etmiyor. 😃

Devir yapay zeka devri, Ekva AI ile e-ticarete uygun musun? Uygunsan nereden başlasan başarıya daha hızlı ulaşırsın öğrenmek çok kolay!

+9 YILLIK TECRÜBE / 50.000 MEZUN ÖĞRENCİ

EKVA ile Gerçekleşen Hayaller

Sizin Hayalleriniz Bizim Vizyonumuz ! Eğitimlerimizin gücünü görmek ister misiniz?
İşte, eğitimimize katılarak ilk satışlarını yapan öğrencilerimizin mutlulukları.

Başarı Hikayeleri

Projelerimizin ve girişimlerimizin başarı hikayelerini keşfedin ! Başarıya giden yolda kararlılıkla adım atan, büyük hedeflere ulaşan ve değişimi yönlendiren gerçek kahramanları dinlemek için videolarımızı ziyeret edebilirsiniz.

Nasıl Başlayabilirim?

E-Ticarete başlamak istiyor ancak nereden başlayacağınız konusunda fikir sahibi değilseniz, telefon numaranızı bırakın sizi arayalım.

Aradığınızı bulamadınız mı ? Hemen Arayın !