Nisana Özel TAM %60 İndirim

Gün
Saat
Dakika
Saniye

SON 5 KİŞİ !

Bu kitap seni e-ticaret markanı kurmanda yardımcı olacak.

Sıfırdan E-Ticaret Markanı Kur

KENDİ MARKANI YARAT

E-ticaret dünyasına adım atmak isteyen girişimcilere yönelik kapsamlı bir kaynaktır. Bu rehber, temel adımlardan ileri stratejilere kadar geniş bir yelpazede bilgi sunar.

Bu Kitap Senin

Hayalindeki İşi Kurmanda Kılavuz Olacak

Kitap, okuyuculara e-ticaretin temellerini anlamalarına yardımcı olur. İnternet üzerinden satış yapmanın avantajlarını, doğru ürün seçimini, etkili pazarlama stratejilerini ve müşteri ilişkilerini yönetmeyi öğretir.

Ayrıca, marka oluşturma sürecinde izlenmesi gereken adımları adım adım açıklar.

Kendi Markanı

Kurmaya Hazır Mısın?

Neler Öğreneceksin?

Tüm bu müfredatı eğitim süreciniz boyunca öğretiyor,
siz öğrenene kadar da eğitimi bitirmiyoruz !

Bu kitap hangi konuları içeriyor ?

Bu kitap genel olarak e-ticaretin metriklerini, matematiğini ve mantığını anlatmaktadır. Bu kitabı bitirdiğinizde e-ticaret markanızı kurarken nasıl ilerlemeniz ve nasıl başarılı olabileceğinizi öğrenmiş olacaksınız.

Kitabımda markanızı oluşturduktan sonra atmanız gereken tüm adımları görebilirsiniz. Bu adımlardan birisi olan pazarlamada kitabın içerisinde detaylı bir şekilde yer ediyor.

E-ticareti detaylı bir şekilde bahsediyorum. Bunun yanında E-ihracat konularınada detaylı bir bölüm ayırdım. E-ihracat konularında aklınıza takılan bir çok problemi çözecek yolları kitabımdan ulaşabilirsiniz.

Kitapta e-ticaret ve e ihracat konularına detaylı bir şekilde değindim. Fakat bunun yanında sizin daha verimli bir girişimci olmanız adına kendi kullandığım girişimcilik stratejilerinide kitapta detaylıca paylaştım.

Kendi markasını kurmaya karar veren girişimciler için yurtdışından ödeme alma yollarınıda kitap içerisinde detaylı bir şekilde anllattım.

Nasıl Başlayabilirim?

E-Ticarete başlamak istiyor ancak nereden başlayacağınız konusunda fikir sahibi değilseniz, telefon numaranızı bırakın sizi arayalım.

Aradığınızı bulamadınız mı ?