Başarı garantili, bire bir eğitim danışmanlık programımıza hemen katıl!

Trendyol’un kasım ayı indirimleri sonuçları açıklandı.

Trendyol, Kasım ayında “Kasım Kampanyası” adıyla büyük bir kampanya düzenledi ve sonuçları paylaştı. Bu dönemde 400 bin satıcı, 100 milyon ürünü müşterilerle buluşturdu. Platform ayrıca 60 bin satıcıyı ihracatçı yaparak 10 milyon ürünün Avrupa, Azerbaycan ve Körfez ülkelerine ulaşmasını sağladı.

Kampanya döneminde iş ortakları normal döneme göre üç kat daha fazla satış gerçekleştirdi. Günlük 20 milyon aktif kullanıcı platformda etkileşimde bulundu ve toplamda 1.4 milyar ziyaret gerçekleşti.

Özellikle Azerbaycan’a yapılan ihracatta 22 bin satıcı rol aldı ve bunların 17 bini ilk kez Trendyol ile ihracat yapmış oldu. Azerbaycan’da 60 milyon ziyaret ve 4 milyona yakın ürün satışı gerçekleşti. Giyim, ev-yaşam, FMCG ve kozmetik kategorileri en çok ilgi gören alanlar arasındaydı.

Körfez ülkelerine de odaklanıldı ve 3.3 bin Trendyol satıcısı bu ülkelere ürün satışı gerçekleştirdi. Toplamda Körfez ülkelerine 1 milyon ürün satıldı. Bu ülkelerde en çok tercih edilen ürün kategorileri sweatshirt, alt-üst takım ve sneaker gibi giyim ürünleri oldu.

Kampanya süresince Bursa, hem satış hem de sipariş adedi açısından öne çıktı. Gaziantep ve Aydın da bu kategoride önemli bir performans gösterdi. Sipariş verilen iller arasında ise Bursa’nın ardından Antalya ve Kocaeli dikkat çekti.

Cevap Yazın

Nasıl Başlayabilirim?

E-Ticarete başlamak istiyor ancak nereden başlayacağınız konusunda fikir sahibi değilseniz, telefon numaranızı bırakın sizi arayalım.

Aradığınızı bulamadınız mı ? Hemen Arayın !