Başarı garantili, bire bir eğitim danışmanlık programımıza hemen katıl!

Trendyol, Küresel Moda Endüstrisinde Çığır Açıyor

Business of Fashion platformu ve McKinsey tarafından yayınlanan “Modanın Durumu” (State of Fashion) raporu, 100’den fazla ülkede moda endüstrisinin geleceğine dair önemli analizler içeriyor. Rapora göre, 2024 yılında hızlı moda sektörü, üçüncü nesil şirketlerin liderliğinde önemli değişikliklere şahit olacak. Hız ve uygun maliyet odaklı stratejilerle öne çıkan, müşteri sadakatini ön planda tutan şirketler, küresel moda endüstrisinin dinamiklerini değiştirecek.

“State of Fashion 2024” raporunda, bu ezber bozan üçüncü nesil markalar arasında sadece Türk markası olan Trendyol da yer alıyor. Trendyol Group CEO’su Erdem İnan, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Bugün Türkiye’de üretilen tekstil ürünleri, Avrupa’dan Orta Doğu’ya, çok geniş bir coğrafyada kullanıcılar tarafından tercih ediliyor. Bunu öncelikle ülkemizin kaliteli üretim gücüne borçluyuz. Trendyol markalı ürünler Türkiye’nin dört bir yanındaki 400’ten fazla yerli üreticimiz tarafından üretiliyor. ‘State of Fashion’ raporunun da ortaya koyduğu gibi; müşteri sadakatini ana hedef olarak belirleyen şirketler global olarak sektörde ön plana çıkıyor. Trendyol olarak müşteriyi odağa alan iş yapış biçimimizi girdiğimiz tüm pazarlarda uyguluyoruz” şeklinde konuştu.

Cevap Yazın

Nasıl Başlayabilirim?

E-Ticarete başlamak istiyor ancak nereden başlayacağınız konusunda fikir sahibi değilseniz, telefon numaranızı bırakın sizi arayalım.

Aradığınızı bulamadınız mı ? Hemen Arayın !