Nisana Özel TAM %60 İndirim

Gün
Saat
Dakika
Saniye

SON 5 KİŞİ !

Trendyol, ilk pop-up mağazasını açtı

Trendyol, Türk ürünlerini dünya pazarlarına taşıyan bir lider olarak adından söz ettirmeye devam ediyor. Son lansmanında, Suudi Arabistan’ın başkenti Riyad’da düzenlenen bir etkinlikle, dizi oyuncuları Simay Barlas ve Halit Özgür Sarı’nın da katılımıyla Körfez Bölgesi’ndeki ilk pop-up mağazasını açtı. Bu mağaza, Trendyol’un seçkin ürünlerinin üç hafta boyunca ziyaretçilere sunulacağı bir platform olarak hizmet verecek.

Trendyol’un uluslararası genişlemesi, Almanya’dan başlayarak Azerbaycan, Körfez Ülkeleri, Orta ve Doğu Avrupa (CEE) pazarlarını içine alacak şekilde devam ediyor. Trendyol, Körfez Bölgesi’nde 50 binden fazla satıcıyla ve 14 milyondan fazla ürün çeşidiyle hizmet sunuyor. Riyad’daki pop-up mağazasıyla, Trendyol, bu bölgedeki varlığını daha da güçlendirmeyi amaçlıyor.

Pop-up mağazasının açılışına katılan Simay Barlas ve Halit Özgür Sarı gibi ünlü isimler, Trendyol ile yaptıkları iş birliği ve moda anlayışları hakkında ziyaretçilerle kısa bir sohbet gerçekleştirdi. Suudi Arabistan’daki hayranların ilgisi, etkinliğin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha gösterdi.

Ziyaretçiler, Trendyol’un koleksiyonundan 150’den fazla ürünü içeren mağazada beğendikleri ürünleri seçip üzerlerindeki QR kodlarını taratarak online olarak satın alma imkanına sahip olacaklar.

Hedef: 6 Milyon Müşteriye Ulaşmak

Trendyol, Körfez Bölgesi’nde 2023 Eylül ayından bu yana Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Katar, Kuveyt, Bahreyn ve Umman’da pazar yeri modeliyle faaliyet gösteriyor. Şu ana kadar, bölgede 1 milyonun üzerinde aktif müşteriye ulaşmayı başardı. Trendyol’un mobil uygulaması ise sadece ilk altı ayda 4,5 milyondan fazla kez indirildi.

Trendyol’un hedefi ise bu ivmeyi devam ettirerek yıl sonuna kadar bölgede 6 milyon aktif müşteriye ulaşmak. Trendyol, bölgedeki satıcılarının tüm pazarlama maliyetlerini ve yatırımlarını üstlenerek teknolojik altyapısı ve satıcılarıyla birlikte bölgedeki dijital ekosistemin gelişimine katkıda bulunmaya devam ediyor.

Bu kitap seni e-ticaret markanı kurmanda yardımcı olacak.

Sıfırdan E-Ticaret Markanı Kur

KENDİ MARKANI YARAT

E-ticaret dünyasına adım atmak isteyen girişimcilere yönelik kapsamlı bir kaynaktır. Bu rehber, temel adımlardan ileri stratejilere kadar geniş bir yelpazede bilgi sunar.

Nasıl Başlayabilirim?

E-Ticarete başlamak istiyor ancak nereden başlayacağınız konusunda fikir sahibi değilseniz, telefon numaranızı bırakın sizi arayalım.

Aradığınızı bulamadınız mı ?