Nisana Özel TAM %60 İndirim

Gün
Saat
Dakika
Saniye

SON 5 KİŞİ !

Reddit Hisse Fiyatları Belli Oldu!

Reddit‘in halka arz serüveninde son nokta bugün atılıyor. Şirket, New York Borsası’nda işlem görmeye hazırlanıyor. Yöneticiler, hisse fiyatlarının 34 dolardan başlayacağını açıkladılar.

Dünyanın en büyük forum sitelerinden biri olan Reddit, son birkaç aydır halka arz süreciyle gündemde. Şirket, birkaç ay önce resmi başvurusunu yapmıştı ve artık New York Borsası’nda (NYSE) işlem görmeye başlayacak. Son haberler, Reddit’in halka arzında cesur bir yaklaşım benimseyeceğini gösteriyor.

Geçtiğimiz günlerde paylaştığımız bir haberde Reddit’in halka arzına büyük ilgi olduğundan bahsetmiştik. Reddit yönetiminin lot başına 31 ila 34 dolar arasında bir hedef belirlediğini açıklamıştık. Şirket, son açıklamasında bu konuyu netleştirdi. Reddit yönetimi, hisse başına 34 dolarlık bir fiyat belirlediğini duyurdu. Bu da firma için belirlenen hedef aralığın üst sınırında bir giriş yapacakları anlamına geliyor.

Reddit, şimdiden 500 milyon dolar toplamayı başardı!

Reddit’in lot fiyatını hedef aralığın en üst noktası olarak belirlemesi, yöneticilerin beklentilerinin ne kadar yüksek olduğunu gösteriyor. Zaten bu durum, şimdiden rakamlara yansımış durumda. Platform, şu ana kadar 500 milyon dolarlık bir fon topladı. Reddit’in değeri ise 5,4 milyar dolar seviyelerinde.

New York Borsası’nda “RDDT” koduyla listelenecek olan Reddit hisselerinin fiyatlaması merak konusu haline geldi. Çünkü Reddit’in halka arzı, 2024’ün en çok beklenen halka arz süreçlerinden biri olarak öne çıkıyor. Bakalım önümüzdeki saatler, bu yüksek beklentileri karşılayabilecek mi…

Bu kitap seni e-ticaret markanı kurmanda yardımcı olacak.

Sıfırdan E-Ticaret Markanı Kur

KENDİ MARKANI YARAT

E-ticaret dünyasına adım atmak isteyen girişimcilere yönelik kapsamlı bir kaynaktır. Bu rehber, temel adımlardan ileri stratejilere kadar geniş bir yelpazede bilgi sunar.

Nasıl Başlayabilirim?

E-Ticarete başlamak istiyor ancak nereden başlayacağınız konusunda fikir sahibi değilseniz, telefon numaranızı bırakın sizi arayalım.

Aradığınızı bulamadınız mı ?