Nisana Özel TAM %60 İndirim

Gün
Saat
Dakika
Saniye

SON GÜN SON FIRSAT !

META’nın Threads uygulamasının Türkiye’deki faaliyetleri geçici olarak durduruldu.

META’nın Threads uygulamasının Türkiye’deki faaliyetleri geçici olarak durduruldu. İşte ayrıntılar:
Önde gelen medya kuruluşları, kendisinin Türkiye’deki çalışmalarına geçici olarak ara verdiğini bildirdi. 29 Nisan’dan itibaren artık Türkiye’de hizmet vermeyeceklerini kullanıcılarına duyurdular.


Instagram’ın X.com’a rakip olarak başlattığı Threads, Türkiye’deki faaliyetlerini geçici olarak durdurma kararı aldı. Basına göre, 29 Nisan’dan itibaren Türkiye’de çalışmayı bırakma kararı aldılar ve yakın zamanda geri dönmeyi umuyorlar.


Geçtiğimiz haftalarda rekabet otoriteleri Threads, Instagram ve Facebook’un ana şirketi META hakkında soruşturma başlatmıştı. Rekabet kurumu, META’ya yönelik soruşturmada geçici tedbir alma ve günlük 4,8 milyon lira para cezası uygulama kararı aldığını duyurdu.


Kuruluşun internet sitesinde yayınlanan karara göre META’nın, Instagram hesabını kullanarak haber oluşturan kullanıcılar hakkında rızası olmadan bilgi vermesi halinde, soruşturma tamamlanıncaya kadar telafisi mümkün olmayan zararlara yol açacak.


Türk medyasının geçici olarak kapatılması kararının rekabet otoritelerinin kararından etkilendiği görülüyor.

Bu kitap seni e-ticaret markanı kurmanda yardımcı olacak.

Sıfırdan E-Ticaret Markanı Kur

KENDİ MARKANI YARAT

E-ticaret dünyasına adım atmak isteyen girişimcilere yönelik kapsamlı bir kaynaktır. Bu rehber, temel adımlardan ileri stratejilere kadar geniş bir yelpazede bilgi sunar.

Nasıl Başlayabilirim?

E-Ticarete başlamak istiyor ancak nereden başlayacağınız konusunda fikir sahibi değilseniz, telefon numaranızı bırakın sizi arayalım.

Aradığınızı bulamadınız mı ?