Bayrama Özel %50' ye Varan İndirim

Gün
Saat
Dakika
Saniye

SON 1 KİŞİLİK FIRSAT !

Hepsipay, 2024 Vizyonuyla Türkiye Perakendesini Yeniden Şekillendirecek

“Hepsipay, 2024’e girerken Türkiye perakende sektörünü büyütmek amacıyla Hepsiburada Finansal Hizmetler CEO’su Erkin Aydın liderliğinde düzenlenen bir basın toplantısında ödeme ve vadelendirme çözümlerini tanıttı.

Hepsipay, işletmelere ve tüketicilere yönelik sunduğu yenilikçi alışveriş deneyimi ile dikkat çekerken, Hepsiburada Finansal Hizmetler Grup CEO’su Erkin Aydın, iş ortaklarını e-ticarette büyütme konusunda ilerlediklerini belirtti. Aydın, müşteri ihtiyaçlarına odaklanarak geliştirdikleri çözümlerle iş ortaklarının ticaretini dijitalleştirdiklerini söyledi. Türkiye’nin önde gelen perakende firmalarına sundukları yenilikçi ödeme ve vadelendirme çözümleri ile Hepsipay, işletmelerin sadık ve yüksek frekanslı yeni müşteriler kazanmalarını, daha yüksek satış dönüş oranları ve büyük sepet büyüklükleri ile daha yüksek ciroya ulaşmalarını hedefliyor.

Aydın, e-ticaretin büyümeye devam ettiği bir dönemde ödeme ve vadelendirme çözümlerinin öneminin artacağını belirtti. Hepsipay olarak, e-ticaret sektörü oyuncularına ve perakendecilere vazgeçilmez ödeme çözümleri sunmaya odaklandıklarını vurgulayan Aydın, 2024 yılının sonuna kadar 5 bin markayı çözümleriyle buluşturmayı hedeflediklerini ifade etti. Hepsipay’in iş ortakları için sadece bir ödeme platformu olmanın ötesinde, aynı zamanda değer yaratan bir iş ortağı olacağını belirten Aydın, bu çerçevede önümüzdeki beş yıl içinde Hepsipay’in Türkiye’nin en büyük fintek şirketi olmayı hedeflediklerini dile getirdi.”

Bu kitap seni e-ticaret markanı kurmanda yardımcı olacak.

Sıfırdan E-Ticaret Markanı Kur

KENDİ MARKANI YARAT

E-ticaret dünyasına adım atmak isteyen girişimcilere yönelik kapsamlı bir kaynaktır. Bu rehber, temel adımlardan ileri stratejilere kadar geniş bir yelpazede bilgi sunar.

Nasıl Başlayabilirim?

E-Ticarete başlamak istiyor ancak nereden başlayacağınız konusunda fikir sahibi değilseniz, telefon numaranızı bırakın sizi arayalım.

Aradığınızı bulamadınız mı ?