Bayrama Özel %50' ye Varan İndirim

Gün
Saat
Dakika
Saniye

SON 1 KİŞİLİK FIRSAT !

GPT-4o Nedir ? Nasıl Kullanılır ?

ChatGPT ve GPT-4o hakkında bilmeniz gereken her şey burada! Son yıllarda salgın hastalık, küresel enflasyon, krizler ve savaşlar gibi zorluklarla karşı karşıya kalan dünya devleri, teknolojiden, özellikle de istihbarattan elde ettikleri kârın düzeyini ve yoğunlaşmasını kayıt altına almak için kârlarını artırdılar.

Bu gelişmeler arasında Microsoft’un büyük yatırım yaptığı OpenAI, GPT-4o hizmetini tanıttı. İlk halka açık gelişmiş yapay zeka sohbet robotu ChatGPT ve en son sürümü GPT-4o hakkında bilmeniz gerekenleri görelim.

Yeni Sihirbaz: GPT-4o

OpenAI, yeni GPT-4o modelini bahar güncellemesi sırasında duyurdu ve herkese ücretsiz olarak sunulacağını söyledi. GPT-4o konuşma, metin ve görselleri anlama yeteneğine sahip olacak. Bu da gerçek zamanlı konuşmalar, duygusal durum tespiti ve canlı yayınların yorumlanması gibi yenilikleri beraberinde getiriyor. Ayrıca masaüstü uygulamaları, gerçek zamanlı çeviri ve çok daha fazlasını sunar.

GPT-4o’nun en iyi özelliklerinden biri, çeşitli yapay zeka sağlamak için ses, metin ve görüntü işlemeyi birleştirmesidir. Bu sayede kullanıcılar yapay zeka veya görme ile gerçek zamanlı etkileşime girebiliyor. Ayrıca masaüstü uygulamaları ve gerçek zamanlı çeviri gibi gelişmiş özelliklerle bu model, kullanıcıları daha üretken hale getirecek.

GPT-4o, kullanıcıların matematik problemlerini verimli bir şekilde çözmelerine yardımcı olur. Kullanıcıların videoları gerçek zamanlı olarak izlemesine olanak tanıyan bu model, kullanıcılara matematik problemlerini çözme konusunda adım adım rehberlik ederek, sanki bir öğretmenin özel mektubu gibi destek sağlıyor.

Bu etkinlikte modellerin grafik okuma, kod yazma gibi görevlerde kullanılmasına ilişkin örnekler de sunuldu. Model duyduğu ve gördüğü her şeyi gerçek zamanlı olarak yorumlayabiliyor. GPT-4o aynı anda İtalyanca ve İngilizceye çeviri yapabilecek. Bu model 50 dili destekliyor ve video görüntülerindeki insan duygularını okuyabiliyor.

GPT-4o’nun kesin çıkış tarihi henüz belirlenmedi ancak OpenAI yakın zamanda yayınlamayı planlıyor. Modelin ücretsiz olması kullanıcıların akıllı araçlara ulaşmasını ve yeni özellikleri öğrenmesini kolaylaştırıyor. Bu yenilikler yapay zekanın daha geniş kitlelere ulaşmasını ve günlük hayatın birçok alanında kullanılmasını sağlayacak.

GPT-4o Nedir?

Microsoft’un 10 milyar dolardan fazla yatırımla hayata geçirdiği OpenAI’nin GPT-4o hizmeti, yapay zeka kullanımını önemli ölçüde iyileştirecek ve teşvik edecek. Daha önce olduğu gibi iletişim sadece yazılı kelimelerle gerçekleşmiyor. Yapay zeka, telefonunuza indirilen uygulamalar aracılığıyla sizi ve çevrenizi izliyor, sizinle iletişim kuruyor veya çözüm önerileri sunuyor.

GPT-4o Ne Yapabilir?

Tony Stark’ın Jarvis’inin GPT-4o’da gerçeğe dönüştüğünü söylemek abartı olmaz. İşte bu yapay zeka modelinin yapabilecekleri:

* Görünüşünüzden ruh halinizi tahmin edebilir ve size tavsiyelerde bulunabiliriz.

* Etrafınızda gördüğünüz nesneleri tanıyabilir ve yönlendirebilirsiniz.

* Anında çeviri mevcuttur.

* Taş-kağıt-makas oyununu gerçek zamanlı olarak düzenleyin ve değerlendirin.

* Matematik problemlerini çözerek çocuğunuzun ödevlerine yardımcı olabilirsiniz.

* Kendi sesinizle konuşarak metni hafızadan okuyun.

* E-Ticaret danışmanlığı hakkında sorular sorabilirsiniz.

GPT-4o, yapay zekanın sunduğu olanaklar sayesinde günlük hayatınızı kolaylaştıracak ve kullanışlı hale getirecek birçok özelliğe sahiptir. Bu yeni modeli keşfetmek ve yeniliklerinden yararlanmak için sabırsızlanıyorsunuz!

Bu kitap seni e-ticaret markanı kurmanda yardımcı olacak.

Sıfırdan E-Ticaret Markanı Kur

KENDİ MARKANI YARAT

E-ticaret dünyasına adım atmak isteyen girişimcilere yönelik kapsamlı bir kaynaktır. Bu rehber, temel adımlardan ileri stratejilere kadar geniş bir yelpazede bilgi sunar.

Nasıl Başlayabilirim?

E-Ticarete başlamak istiyor ancak nereden başlayacağınız konusunda fikir sahibi değilseniz, telefon numaranızı bırakın sizi arayalım.

Aradığınızı bulamadınız mı ?