Nisana Özel TAM %60 İndirim

Gün
Saat
Dakika
Saniye

SON GÜN SON FIRSAT !

“FedEx, E-ticaret Arenasına Yeni Bir Soluk Getiriyor: FDX Platformunu Tanıttı”

FedEx, e-ticaret dünyasında çığır açan yeni bir dijital ticaret platformu olan “fdx”i tanıttı. Bu platform, talep oluşturmadan teslimat ve iadelere kadar tüm müşteri yolculuğunu entegre ederek kapsamlı e-ticaret çözümleri sunmayı amaçlamaktadır. FedEx Corp. Başkanı ve CEO’su Raj Subramaniam, platformun operasyonları optimize etme ve genişletme amacıyla dijital zeka kullanarak iş ortaklıklarını güçlendirmeyi vurgulamıştır.

“fdx”, işletmelere potansiyel müşterilerle bağlantı kurma, teslimat tahminlerini paylaşma, gönderileri neredeyse gerçek zamanlı görünürlükle takip etme, karbon emisyonu verilerine erişme ve iadeleri dijital olarak yönetme gibi özellikler sunmaktadır. Bu özelliklerin, işletmelerin tüketici talebini artırma, dönüşüm oranlarını iyileştirme ve lojistik süreçlerini kolaylaştırma konusunda yardımcı olması hedeflenmektedir. Şu anda önizleme aşamasında olan fdx’in resmi lansmanı 2024 sonbaharında planlanmaktadır.

Bu kitap seni e-ticaret markanı kurmanda yardımcı olacak.

Sıfırdan E-Ticaret Markanı Kur

KENDİ MARKANI YARAT

E-ticaret dünyasına adım atmak isteyen girişimcilere yönelik kapsamlı bir kaynaktır. Bu rehber, temel adımlardan ileri stratejilere kadar geniş bir yelpazede bilgi sunar.

Nasıl Başlayabilirim?

E-Ticarete başlamak istiyor ancak nereden başlayacağınız konusunda fikir sahibi değilseniz, telefon numaranızı bırakın sizi arayalım.

Aradığınızı bulamadınız mı ?