Başarı garantili, bire bir eğitim danışmanlık programımıza hemen katıl!

“FedEx, E-ticaret Arenasına Yeni Bir Soluk Getiriyor: FDX Platformunu Tanıttı”

FedEx, e-ticaret dünyasında çığır açan yeni bir dijital ticaret platformu olan “fdx”i tanıttı. Bu platform, talep oluşturmadan teslimat ve iadelere kadar tüm müşteri yolculuğunu entegre ederek kapsamlı e-ticaret çözümleri sunmayı amaçlamaktadır. FedEx Corp. Başkanı ve CEO’su Raj Subramaniam, platformun operasyonları optimize etme ve genişletme amacıyla dijital zeka kullanarak iş ortaklıklarını güçlendirmeyi vurgulamıştır.

“fdx”, işletmelere potansiyel müşterilerle bağlantı kurma, teslimat tahminlerini paylaşma, gönderileri neredeyse gerçek zamanlı görünürlükle takip etme, karbon emisyonu verilerine erişme ve iadeleri dijital olarak yönetme gibi özellikler sunmaktadır. Bu özelliklerin, işletmelerin tüketici talebini artırma, dönüşüm oranlarını iyileştirme ve lojistik süreçlerini kolaylaştırma konusunda yardımcı olması hedeflenmektedir. Şu anda önizleme aşamasında olan fdx’in resmi lansmanı 2024 sonbaharında planlanmaktadır.

Cevap Yazın

Nasıl Başlayabilirim?

E-Ticarete başlamak istiyor ancak nereden başlayacağınız konusunda fikir sahibi değilseniz, telefon numaranızı bırakın sizi arayalım.

Aradığınızı bulamadınız mı ? Hemen Arayın !