Bayrama Özel %50' ye Varan İndirim

Gün
Saat
Dakika
Saniye

SON 1 KİŞİLİK FIRSAT !

Fatih Karahan Merkez Bankası Başkanlığı’na Atandı

Para Politikaları Kurulu Üyesi Hafize Gaye Erkan’ın Merkez Bankası Başkanlığı görevinden istifasının ardından, bu boşluğu doldurmak üzere Para Politikaları Kurulu’nda görev alan Yaşar Fatih Karahan atandı. Karar, Resmi Gazete’de resmi olarak yayımlandı.

Fatih Karahan Kimdir?

1982 yılında Eskişehir’de doğan Fatih Karahan, Boğaziçi Üniversitesi’nden 2006 yılında Matematik ve Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun oldu.

Pennsylvania Üniversitesi’nde 2012 yılında Ekonomi alanında yüksek lisans ve doktorasını tamamlayan Karahan, çalışma hayatına aynı yıl New York Merkez Bankası’nda ekonomist olarak adım attı. 2022 yılına kadar söz konusu kurumda İşgücü ve Ürün Piyasası Çalışmaları Başkanı ve para politikası danışmanı olarak görev yaptı.

Columbia Üniversitesi ve New York Üniversitesi’nde yarı zamanlı öğretim görevlisi olarak da görev alan Karahan, 2022’de Amazon‘da kıdemli ekonomist olarak çalışmaya başladı. Kasım 2022’de ise Amazon‘da Başekonomist görevine atandı.

Fatih Karahan, 28 Temmuz 2023 tarihinde Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası Başkan Yardımcılığı’na atanmıştır.”

Bu kitap seni e-ticaret markanı kurmanda yardımcı olacak.

Sıfırdan E-Ticaret Markanı Kur

KENDİ MARKANI YARAT

E-ticaret dünyasına adım atmak isteyen girişimcilere yönelik kapsamlı bir kaynaktır. Bu rehber, temel adımlardan ileri stratejilere kadar geniş bir yelpazede bilgi sunar.

Nasıl Başlayabilirim?

E-Ticarete başlamak istiyor ancak nereden başlayacağınız konusunda fikir sahibi değilseniz, telefon numaranızı bırakın sizi arayalım.

Aradığınızı bulamadınız mı ?