Yeni Dijital Pazarlama Eğitimi Artık Ekva’da

Birbirinden güzel EN EKVA Kampanyalar

Gün
Saat
Dakika
Saniye

E-İhracat Gelişmeleri Artık E-KİP Platformunda

Ticaret Bakanlığı, e-ihracata yönelik sağladığı desteklerle öne çıkan “e-Kolay İhracat Platformu (E-KİP)” aracılığıyla ihracatçılara büyük avantajlar sunuyor. 2023 Faaliyet Raporu’na göre geçen yıl, 2 pazar yeri, 4 perakende e-ticaret sitesi, 4 e-ihracat konsorsiyumu ve 89 şirket desteklenirken, toplamda 159 başvuru alındı. Bu desteklerle birlikte ihracatçılara 36 milyon lira tutarında ödeme yapıldı.

Ticaret Bakanlığı’nın dijital dönüşüm çalışmalarının önemli bir parçası olan “Kolay İhracat Platformu,” ihracatçılara ve girişimcilere temel bilgileri ücretsiz olarak sunuyor. Geçen yıl eklenen “İş Kültürü Modülü” ile birlikte platform, 3,4 milyondan fazla görüntülenme ve 71 binden fazla kayıtlı kullanıcıya ulaştı. Ayrıca, yakında “Adım Adım e-İhracat Modülü” ve “Akıllı e-İhracat Robotu” gibi yeniliklerin eklenmesi planlanıyor.

Ticaret Bakanlığı, “Türkiye E-İhracat Platformu” ile ülkenin ihracatçı envanterini dijitalleştirerek milli bir B2B platformu oluşturmayı hedefliyor. Bu platformun hayata geçirilmesi için Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ve Türkiye İhracatçılar Meclisi ile işbirliği yapılacak. Bu sayede Türkiye’nin ihracat potansiyeli daha da güçlenecek.

Bu kitap seni e-ticaret markanı kurmanda yardımcı olacak.

Sıfırdan E-Ticaret Markanı Kur

KENDİ MARKANI YARAT

E-ticaret dünyasına adım atmak isteyen girişimcilere yönelik kapsamlı bir kaynaktır. Bu rehber, temel adımlardan ileri stratejilere kadar geniş bir yelpazede bilgi sunar.

Nasıl Başlayabilirim?

E-Ticarete başlamak istiyor ancak nereden başlayacağınız konusunda fikir sahibi değilseniz, telefon numaranızı bırakın sizi arayalım.

Aradığınızı bulamadınız mı ?