Yeni Dijital Pazarlama Eğitimi Artık Ekva’da

Birbirinden güzel EN EKVA Kampanyalar

Gün
Saat
Dakika
Saniye

Çin’in Dış Ticaret Açığı 31,5 Milyar Dolara Ulaştı

Ekonomik büyüme hızındaki düşüş, Çin’in dış ticaret açığını rekor seviyelere taşıdı. Şubat ayında dış ticaret açığı tam 31,5 milyar dolara ulaşarak tarihe geçti.

İthalat ve ihracat rakamları ise oldukça çarpıcı. Geçen ay ithalat yüzde 39.6, ihracat ise yüzde 18.4 oranında arttı. Ancak bu artışlar, büyüme tahminlerindeki düşüşü durduramadı. Çin, 2012 büyüme tahminini 2004’ten beri ilk kez yüzde 8’in altına çekerek yüzde 7.5 olarak belirledi.

İhracat odaklı Çin, küresel ekonomik dalgalanmalardan kaçamıyor. Özellikle petrol fiyatlarındaki artış, Çin ekonomisini zorluyor. Büyüme için gereken ham maddelerin fiyatlarındaki artış ve en büyük iki pazar olan ABD ve Avrupa’daki sorunlar, Çin’in sıkıntılarını artırıyor.

Çin’in bu durumu, dünya ekonomisi üzerinde de etkilerini hissettiriyor. Çin ekonomisinin yavaşlaması, küresel ticaret dengelerini sarsabilir. Ekonomik dev Çin, bu zorlu dönemden nasıl çıkacak? Bunu zaman gösterecek.

Bu kitap seni e-ticaret markanı kurmanda yardımcı olacak.

Sıfırdan E-Ticaret Markanı Kur

KENDİ MARKANI YARAT

E-ticaret dünyasına adım atmak isteyen girişimcilere yönelik kapsamlı bir kaynaktır. Bu rehber, temel adımlardan ileri stratejilere kadar geniş bir yelpazede bilgi sunar.

Nasıl Başlayabilirim?

E-Ticarete başlamak istiyor ancak nereden başlayacağınız konusunda fikir sahibi değilseniz, telefon numaranızı bırakın sizi arayalım.

Aradığınızı bulamadınız mı ?