Bayrama Özel %50' ye Varan İndirim

Gün
Saat
Dakika
Saniye

SON 1 KİŞİLİK FIRSAT !

Amazon, Yüzlerce Çalışanını İşten Çıkarıyor

Prime Video ve Amazon MGM Studios’un Kıdemli Başkan Yardımcısı Mike Hopkins, çalışanlara gönderdiği bir notta, şirketin uzun vadeli vizyonu doğrultusunda attığı adımlardan bahsetti. Ancak, sektörün hızla gelişmeye devam ettiğine dikkat çeken Hopkins, uzun vadeli başarı için yatırımlara öncelik vermenin önemini vurguladı.

Hopkins, yatırımları artırırken belirli alanlardaki yatırımları azaltma veya durdurma fırsatlarını da değerlendiklerini belirtti. Bu kararların sonucunda Prime Video ve Amazon MGM Studios organizasyonundaki birçok çalışanın işine son verileceğini ifade etti. Hopkins, bu zorlu kararın verilmesinin altını çizerek, bugün işten çıkarmalardan etkilenen çalışanlara bilgi verileceğini belirtti.

Hopkins, işten çıkarılanlara özel çeşitli destek paketleri sağlayacaklarını ve etkilenenlerle iletişim kurma sürecine başlayacaklarını açıkladı. Bu süreçte şirketin, çalışanların daha iyi bir geçiş yapmalarını ve yeni kariyer fırsatları bulmalarını desteklemek için çeşitli kaynakları kullanacağını belirtti.

Bu kitap seni e-ticaret markanı kurmanda yardımcı olacak.

Sıfırdan E-Ticaret Markanı Kur

KENDİ MARKANI YARAT

E-ticaret dünyasına adım atmak isteyen girişimcilere yönelik kapsamlı bir kaynaktır. Bu rehber, temel adımlardan ileri stratejilere kadar geniş bir yelpazede bilgi sunar.

Nasıl Başlayabilirim?

E-Ticarete başlamak istiyor ancak nereden başlayacağınız konusunda fikir sahibi değilseniz, telefon numaranızı bırakın sizi arayalım.

Aradığınızı bulamadınız mı ?