Bayrama Özel %50' ye Varan İndirim

Gün
Saat
Dakika
Saniye

SON 1 KİŞİLİK FIRSAT !

Amazon Yatırımcıları Gelen Teklifleri Reddetti

Amazon.com Inc (NASDAQ:AMZN) hissedarları, Çarşamba günü gerçekleştirilen yıllık hissedarlar toplantısında bir dizi harici öneriyi reddettiler. Bu reddedilen öneriler arasında, perakende devinin karbon ayak izine dair daha detaylı bilgi sağlanması, yöneticilerin siyasi bağışlarının açıklanması ve yapay zekanın gelişimini izlemek için bir komite kurulması talepleri bulunmaktaydı.

Şirketin 12 üyeden oluşan yönetim kurulu, başarılı bir şekilde bir dönem daha yeniden seçildi. Kabul edilmeyen diğer öneriler arasında, Amazon’un politik pozisyonlarının mali sonuçlarını değerlendirmek için bir komite oluşturulması ve lobi harcamaları, depolardaki çalışma koşulları ve ambalaj malzemelerinin kullanımı hakkında raporlar hazırlanması talepleri yer aldı.

Amazon, hissedarlarına bu dış tekliflerin tümüne karşı oy kullanmalarını tavsiye etmişti. Oyların kesin sayımı, hissedar kararlarının detaylı bir dökümünü sunacak olan yaklaşan bir menkul kıymetler dosyasında açıklanacaktır.

E-ticaret ile ilgili gelişmeleri takip etmek için EKVA BLOG kısmını takip etmeyi unutmayın.

Bu kitap seni e-ticaret markanı kurmanda yardımcı olacak.

Sıfırdan E-Ticaret Markanı Kur

KENDİ MARKANI YARAT

E-ticaret dünyasına adım atmak isteyen girişimcilere yönelik kapsamlı bir kaynaktır. Bu rehber, temel adımlardan ileri stratejilere kadar geniş bir yelpazede bilgi sunar.

Nasıl Başlayabilirim?

E-Ticarete başlamak istiyor ancak nereden başlayacağınız konusunda fikir sahibi değilseniz, telefon numaranızı bırakın sizi arayalım.

Aradığınızı bulamadınız mı ?