Bayrama Özel %50' ye Varan İndirim

Gün
Saat
Dakika
Saniye

SON 1 KİŞİLİK FIRSAT !

AB’den, Rusya ile Ticareti Kısıtlaması: Türkiye’de Listede

Avrupa Birliği (AB), Rusya-Ukrayna çatışması sebebiyle, Türk şirketlerinin de dahil olduğu 5 ülkeden 24 şirkete ticaret kısıtlaması önerdi.

Önerinin kabul edilmesi durumunda Avrupa Birliği ilk kez Rusya ve Ukrayna savaşının başlamasından bu yana ilk kez Çinli şirketlere yaptırım uygulamış olacak.

Avrupa Birliği’nin listesinde Türkiye, Sırbistan, Hindistan ve Hong Kong’tan da firmaların bulunduğu belirtiliyor.

AB daha önce bazı Çinli firmalara kısıtlamaya yönelik öneri vermiş ancak bazı üye ülkelerin direnmesi nedeniyle öneri kabul edilmemişti. Avrupa Birliğinin’nin bu yaptırımlarının devreye girebilmesi için tüm üye ülkelerin onayını alması gerekiyor.

Yayınlanan belgeye göre özellikle elektronik ve teknoloji şirketleri “Rusya ordusuna ve Rusya’nın savunma ve güvenlik sektörünün gelişmesine” yardım etmekle suçlanıyor.

AB’nin önemli ticaret ortaklarından olan Çin’e yönelik kısıtlamalar, ticaret açısından kritik önem taşıyor.

Bu kitap seni e-ticaret markanı kurmanda yardımcı olacak.

Sıfırdan E-Ticaret Markanı Kur

KENDİ MARKANI YARAT

E-ticaret dünyasına adım atmak isteyen girişimcilere yönelik kapsamlı bir kaynaktır. Bu rehber, temel adımlardan ileri stratejilere kadar geniş bir yelpazede bilgi sunar.

Nasıl Başlayabilirim?

E-Ticarete başlamak istiyor ancak nereden başlayacağınız konusunda fikir sahibi değilseniz, telefon numaranızı bırakın sizi arayalım.

Aradığınızı bulamadınız mı ?