Bayrama Özel %50' ye Varan İndirim

Gün
Saat
Dakika
Saniye

SON 1 KİŞİLİK FIRSAT !

Yüz Yüze Eğitim ile E-Ticareti 360 Derece Öğrenmeye Hazır Mısın?

Yüz Yüze Eğitim

Neleri İçeriyor

Türkiye’de en verimli şekilde e-ticarete başlayabilmen için hazırladığım Yüz Yüze Eğitim Projemde her adım uygulamalı olacak! İsminden de anladığın üzere doğrudan eğitmen ile iletişim kurup sonuç ve başarı odaklı derslerin öznesi olacaksın. Eğitimlerin çekimi profesyonel ekibim tarafından yapılacak. Böylece yüz yüze katıldığın dersi daha sonra tekrar izleyebileceksin!

İşte İstanbul’da yaşamayanlara

Güzel Haber !

Eğer burada yaşamıyorsan Yüz Yüze Eğitimimizin Online kontenjanına dahil olabilirsin. Ekibe bu kanaldan dahil olan kursiyerlerin panellerine tüm derslerin profesyonel çekim kaydı yüklenecek. Böylece sınıftakilerle aynı ortamda bulunamasan da daha keyifli bir eğitim ortamında hissedebilirsin.

Acemi olmaktan

Korkma !

Müfredat boyunca eğitimle alakalı tüm süreçlerde ben ve ekip arkadaşlarım danışmanlığını üstleneceğiz. Bu nedenle VIP gruplarla ve sınırlı kontenjanla ilerlemeyi tercih ediyoruz. Kalabalık sınıflarda verimsiz bir yol değil butik bir ekip ile kursiyer başarısı hedefliyoruz.

Ekva İle

Finalde !

Pazaryerlerinde 360 derece satışı, müşteri ilişkilerini, kargo ve olası iade süreçlerini teorik ve pratik olarak öğrenmiş
meslektaşlar olacaksınız.

Beklentinin üzerinde

Bir başarı !

Benimle daha uzun süreli bir iş arkadaşlığına başlayabilir, Ekva Group’un e-ticaret danışmanı olarak kariyer yolculuğuna benimle devam edebilirsin. Tabii ki birincil hedefin kendi e-ticaret sayfanı geliştirip satışlarını artırmak olsun. Eğitim süreci tamamlandığında başarılı olan herkese imzalı sertifikalarınızı kendim takdim edeceğim.

Yüz Yüze Eğitim

Projem İçin Çok Beklemem Gerekti !

İçinde bulunduğumuz pandemi koşulları sebebiyle her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünüp hareket etmek gerekiyordu. Kolektif House Levent’teki ofisimizde bulunan eğitim sınıfları tamamen hijyenik ve dezenfekte halde. En hassas olduğumuz konuların başında sağlık geliyor. Dolayısıyla senden de aşı kartını ve HES kodunu paylaşmanı isteyeceğiz.

Küçük Bir Ekiple

Aynı Hayalin Peşinden Koşmak İstiyorum !

Sen de bize dahil olmak istiyorsan ön kayıt yaptırarak işe başla!

Eğitim Müfredatında Hangi Konular Var?

Eğitim Nerede Gerçekleşiyor ?

Yüz Yüze Eğitimler için tek adres, İstanbul Levent’te bulunan Kolektif House ’daki ofisimiz! Eğer şehir dışındaysan ve yine de bu eğitime katılıp 360 derece e-ticareti öğrenmek istiyorsan seni de düşündüm. Eğitimlere Online kadro ile birlikte canlı olarak katılıp dersten sonra istediğin vakit kayıtları izleyebilirsin!

Eğitim Sonunda !

Bizzat benim, E-Ticaret Uzmanı Tahir Otlu, imzaladığım katılım sertifikanı da alarak ticaret hayatına devam edeceksin.

Nasıl Başlayabilirim?

E-Ticarete başlamak istiyor ancak nereden başlayacağınız konusunda fikir sahibi değilseniz, telefon numaranızı bırakın sizi arayalım.

Aradığınızı bulamadınız mı ?