Yeni Dijital Pazarlama Eğitimi Artık Ekva’da

Birbirinden güzel EN EKVA Kampanyalar

Gün
Saat
Dakika
Saniye

KURUMSAL E-TİCARET DANIŞMANLIĞI

Hali hazırda bir işletmeniz/şirketiniz var fakat e-ticaret operasyonlarınızdan gerekli verimi alamadığınızı mı düşünüyorsunuz? Ve ya işletmeniz/şirketiniz ile artık e-ticaret dünyasına adım atmak mı istiyorsunuz? Kurumsal e-ticaret danışmanlık hizmetimiz ile birlikte tüm bu sorularınıza detaylı çözümler sağlayarak hem performansınızı arttırıyoruz hem de sürdürülebilir operasyonlar yaratıyoruz.

Ekva Group Kurumsal E-Ticaret Danışmanlığı
Ekva Group Kurumsal E-Ticaret Danışmanlığı

Öncelikle mevcut ürün stoğunuzun detaylı analizini yaparak ürün görselleri, SEO uyumlu ürün açıklamaları, reklam kampanya yönetimi ve mağazanızın pazar yerlerine karşı temsili noktasında danışmanlık vermekteyiz. Aynı zamanda pazar yerleri dışında kurumsal kimliğinizi oluşturan ve markanızın kurumsal anlamda kimliğini oluşturacak e-ticaret sitesi oluşturma noktasında da destek oluyoruz.

Mağazanızın aylık ciro oranları üzerinden işletmenizin/şirketinizin bulunduğu sektöre göre olması gereken kâr oranı, müşteri dönüşüm oranları, ürün bazlı etkileşim oranları gibi çalışmalar yaparak markanızı hem sürekli geliştiriyor hemde e-ticaret operasyon gelirlerinizi düzenli olarak arttırıyoruz.

Ekva Group Kurumsal E-Ticaret Danışmanlığı

Kurumsal e-ticaret danışmanlık hizmetimizde iki şekilde hizmet vermekteyiz ;

1

İşletme/şirket yetkilisine aylık danışmanlık vererek süreç yönetimini sağlamaktayız.

2

İşletme/şirket e-ticaret operasyonu yetkililerine eğitim vermekteyiz.Bu sayede ekibiniz e-ticaret yönetimi konusunda uzmanlaşır ve operasyonlarınızı içeride yönetmeye devam edebilirsiniz.

Nasıl Başlayabilirim?

E-Ticarete başlamak istiyor ancak nereden başlayacağınız konusunda fikir sahibi değilseniz, telefon numaranızı bırakın sizi arayalım.

Aradığınızı bulamadınız mı ?