Nisana Özel TAM %60 İndirim

Gün
Saat
Dakika
Saniye

SON 5 KİŞİ !

KİŞİSEL E-TİCARET DANIŞMANLIĞI VE MENTÖRLÜK

E-ticaret dijital dünyanın en yükselen trendlerinden biri ve herkesin bildiği gibi pandeminin etkisiyle tüm dünyada ilk akla gelen sektörlerden biri haline geldi.
Tabii ki bir araya gelemediğimiz günlerde bilgi akışını videolu bağlantılar ve ya videolu eğitimlerle sağlamak durumunda kaldık. Artık tüm dünyada bilgi paylaşımı genel olarak “uzaktan eğitim” dediğimiz yöntemlerle gerçekleştiriliyor.
Ekva Group Yazılım olarak, bir eğitim koçu yani mentör kontrolünde öğrenim isteyen ve ya aslında tam olarak VIP bir eğitim hizmeti almak isteyen kişileri de unutmadık tabii.

Ekva Group Kişisel E-Ticaret Danışmanlığı
Ekva Group Kişisel E-Ticaret Danışmanlığı

Kişisel e-ticaret danışmanlığı ve mentörlük hizmetimiz, bünyemizde bulunan profesyonel ve alanında uzman eğitmenlerimizden 360° e-ticaret eğitimi almak demektir. Eğitmenlerimiz sürecin başından sonuna kadar belirli bir eğitim müfredatı doğrultusunda eğitim verirken aynı zamanda tüm sorularınıza cevap verip, e-ticaret operasyonlarınızı yürüttüğünüz sanal mağazalarınızın A’dan Z’ye kontrolünü sağlayarak sizleri yönlendirmektedirler. Bu sayede süreci hem öğrenip hem uygulayıp hemde hata oranını 0’a yakın bir orana düşürebilirsiniz.

Kişisel e-ticaret danışmanlık ve mentörlük hizmetimizde ayrıca aylık gelişim performansları, mağaza performansları ve eğitim performansınız belirli periyotlarda sizlere rapor halinde sunulacaktır. Her ay sonunda ise danışmanınız ile değerlendirme toplantısı yapıp yol haritanızı belirleyebileceksiniz. Bu sayede tamamen kontrollü ve bilinçli şekilde ilerleyip başarıya ulaşabileceksiniz.

Ekva Group Kişisel E-Ticaret Danışmanlığı
Ekva Group Kişisel E-Ticaret Danışmanlığı

Artık gerçekten kendi işinin patronu olmak, mağazalarınızı büyütmek ve kendi markanızı oluşturup büyütmek istiyorsanız danışmanlarımız sizi beklemektedir. İş hayatının zorluğu ve monotonluğundan kurtulmak istiyor ama hala bir adım atamıyorsan artık sana yol gösterecek birileri var.

Nasıl Başlayabilirim?

E-Ticarete başlamak istiyor ancak nereden başlayacağınız konusunda fikir sahibi değilseniz, telefon numaranızı bırakın sizi arayalım.

Aradığınızı bulamadınız mı ?