Mevcut Durum
Kayıtlı Değil
Fiyat
Kapalı
Başlayın
This eğitim is currently closed

Neden Markalara Eğitim Veriyoruz?

Günümüzde bir çok ajans yadan danışman markalara aylık hizmet bedeli karşılığında hizmet veriyor ve hizmet verdiği firmanın ürünlerini global pazarda satmaya çalışıyor. Ancak bu noktada firma sahibi yada ekibi hizmet aldıkları ajansın yada danışmanın tam olarak ne yaptığını bilmediği için doğru brief veremiyor, doğru stratejiler kurulmuyor böylece hizmet veren ajans/danışman para kazanırken hizmet alan marka hem zaman hemde binlerce dolar kaybediyor. Bu sorunu çözmek için bizler marka sahibine yada ekibine uygulamalı birebir eğitimler vererek Amazon’da markalarını hem global pazara açıyor hemde bu sırada sizi tek başınıza yada ekibinizle kimseye ihtiyaç duymadan bu işi yapabileceğiniz seviyeye getiriyoruz.

Neden Eğitim Almalısın?

“Çıraklığını yapmadığınız işin ustalığını yapamazsınız” bu nedenle işi bilmiyorken işi bildiğini düşündüğünüz personel yada firmalara emanet etmeniz sizin için bir risk olabilir. Bu riskin sonucu size binlerce dolar zarar ve zaman kaybına neden olabilir. Bu zaman kaybı ve maddi zarar sizi rakiplerinizin gerisine atar ve uzun vadede markanız yok olmaya kadar gidebilir. Ancak işi yapacak ve yönetebilecek kadar öğrenirseniz hem risk almazsınız hemde işinizi personelinize yada bir danışmanlık firmasına yaptırsanız bile doğru briefler vererek daha iyi konuma getirebilirsiniz. Bu yüzden ilk önce Amazon’da hedeflediğiniz pazarı öğrenmeniz daha doğru bir strateji olacaktır.

Markanızı Nasıl Amazon ile Global Pazara Açacağız?

Yıllardır edindiğimiz bilgi, tecrübe ve networkümüzü kullanarak uzman ekibimiz ile birlikte markanızı hedeflediğiniz pazara Amazon ile açıyoruz. Bu noktada alanında uzman bir eğitmenimizi size atıyoruz. Siz müsaitliğinize göre randevu panelimizden randevu olarak eğitmenimizle birebir uygulamalı dersler yapıyorsunuz. Bu derslerin birebir uygulamalı yapılmasındaki en büyük avantaj işi size öğretiyorken bir yandan kuruyor olmamız. Yani program sonunda markanız hedeflediğiniz amazon pazarında aktif satış yapar hale geliyor ve sizde A’dan Z’ye tüm süreci öğrenmiş oluyorsunuz.

About the Instructors

Reviews

There are no reviews yet. Be the first to review.