Mevcut Durum
Kayıtlı Değil
Fiyat
Kapalı
Başlayın

Sermayesiz e-ticaret projesi ile hem e-ticaret yapıp hem kendi markanızı oluşturup hem de dijital pazarlama, sosyal medya pazarlama ve satış teknikleri gibi profesyonel eğitimler alacaksınız.

Peki Nedir Sermayesiz E-ticaret Projesi ?

 • Ürün bizden (ürün sermayesine ihtiyacınız yok)
  – Depolama bizden
  – Paketleme bizden
  – Kargo bizden(iade ile uğraşmayacaksınız)
  – Vergi bizden( Verginizi biz ödüyoruz)
  – E-ticaret siteniz bizden
  – Dijital pazarlama eğitiminiz bizden
  – Doğrudan satış ve iletişim eğitiminiz bizden
  – İnstagram yönetim ve işletme hesabı kurulumu eğitiminiz bizden

Sermayesiz e-ticaret projesine dahil olan kişiye istediği domain(alan adı) ile birlikte bir e-ticaret sitesi veriyoruz. Örneğin; ahmetinmagazası.com ile içerisinde ürün olan bir e-ticaret sitesi teslim etmiş oluyoruz.
Eğitimin içerisinde de dijital pazarlama, instagramda butik oluşturma, müşteri iletişimi, doğrudan satış eğitimi, siteye ve instagram butiğine organik trafik çekme gibi birçok eğitim videosu ile online mağazasını nasıl yöneteceğini öğretiyoruz.
Ve siz sadece satış yapıyorsunuz. Müşteri sizden ürünü aldığında depoda ki ana merkezimize bildirim düşüyor ve biz ürünü hemen müşterinize kargoluyoruz.(Ürünü bizden satın almanıza gerek yok, müşteri bilgilerini iletme gibi uğraşlara girmenize gerek yok.) Böylece gün içinde farklı bir işiniz varken bile sistem tamamen otomatik çalıştığı için ekstra bir iş daha yapabiliyor hale geliyorsunuz.

Peki Nasıl Gelir Elde Edeceksiniz ?

Bizim bayimiz olup doğrudan satış, dijital pazarlama ve online iş yönetim eğitimlerini aldıktan sonra isterseniz bizim ürünlerimizi satarak %50 komisyon kazanabilirsiniz.

Sadece bu değil hiç bir aksiyon almadığınızı düşünelim. Aldığınız dijital pazarlama eğitimi sayesinde instagram butiklerine yada birçok markaya reklam danışmanlığı yapabilirsiniz.

Bunların yanı sıra projemizin paketlerinden biri olan girişimci paketi ile sizlere Türkiye’nin en büyük e-ticaret pazar yerlerinin eğitimlerini veriyoruz.

Gittigidiyor, Hepsiburada, n11 ve Trendyol pazar yerlerinde mağaza açılımı, ürün yükleme, kargo, stok takibi, iade işlemleri, reklam çalışmaları, kampanyalar gibi bir çok konuda eğitime sahip oluyorsunuz. Bu eğitimler sayesinde pazar yerlerinde mağazalarınızı açıp ürün satışı yapmaya başlayabilirsiniz. Dilerseniz web sitenizde sizlere sunduğumuz ürünlerin tedariğini sizlere pazar yerlerinde de sağlıyoruz ve dropshipping iş modeliyle aynı ürünleri mağazalarınızda da satışa çıkarabiliyorsunuz. Pazar yerlerinde en önemli noktalardan biri de satış yaptığınız ürünlerde kâr TAMAMEN size ait, biz elde ettiğiniz kârdan herhangi bir pay almıyoruz.Mağazalarınıza yüklediğiniz ürünlerin kâr marjlarını ve fiyatlarını siz belirliyorsunuz.Biz pazar yerlerinde eğitim veren ve dilerseniz ürün tedariği sağlayan taraf oluyoruz aslında.

Siz de bu fırsatlardan yararlanmak isterseniz hemen projemize dahil olabilir ve artık seyirci kalmak yerine kendi işinizden gelir elde etmeye başlayabilirsiniz.

About the Instructors

5 4 Reviews

Reviews

by mehmetalicikkan 19 Ocak 2021

Diğer online eğitimlerden farkı sermayesiz e-ticaret projesi ile kursiyere uygulama yapabilme ve hayalini hayata geçirebilme fırsatı sunuyor. Kısaca hem araba sürmesini öğretiyor hemde direksiyonun başına geçirerek trafiğe çıkmanızı sağlıyor.

4 people found this helpful
by bahadiremen 26 Mart 2021

Kimseden veya kendi kendinize öğrenebileceğiniz bir iş değil. mutlaka eğitimi alınmalı. eğitimleri başarılı buldum. Bütün arkadaşlara başarılar diliyorum.

2 people found this helpful
by sedaguney 12 Ekim 2021

Daha İyi Bir Eğitim Olamazdı.

One person found this helpful
by 15 Mayıs 2021

Emeğinize sağlık cok güzel

One person found this helpful