Mevcut Durum
Kayıtlı Değil
Fiyat
Kapalı
Başlayın

Sermayesiz e-ticaret projesiyle hem e-ticaret yapıp hem kendi markanızı oluşturup hem de dijital pazarlama, sosyal medya pazarlama ve satış teknikleri gibi profesyonel eğitimler alacaksınız.

Peki Nedir Sermayesiz E-ticaret Projesi ?

 • Ürün bizden (ürün sermayesine ihtiyacınız yok)
  – Depolama bizden
  – Paketleme bizden
  – Kargo bizden(iade ile uğraşmayacaksınız)
  – Vergi bizden( Verginizi biz ödüyoruz)
  – E-ticaret siteniz bizden
  – Dijital pazarlama eğitiminiz bizden
  – Doğrudan satış ve iletişim eğitiminiz bizden
  – İnstagram yönetim ve işletme hesabı kurulumu eğitiminiz bizden

Sermayesiz e-ticaret projesine dahil olan kişiye istediği domain(alan adı) Örneğin; ahmetinmagazası.com ile içerisinde ürün olan bir e-ticaret sitesi veriyoruz.
Eğitimin içerisinde de dijital pazarlama, instagramda butik oluşturma, müşteri iletişimi, doğrudan satış eğitimi, siteye ve instagram butiğine organik trafik çekme gibi birçok eğitim videosu ile online mağazasını nasıl yöneteceğini öğretiyoruz.
Ve siz sadece satış yapıyorsunuz. Müşteri sizden ürünü aldığında depoda ki ana merkezimize bildirim düşüyor ve biz ürünü hemen müşterinize kargoluyoruz.(Ürünü bizden satın almanıza gerek yok, müşteri bilgilerini iletme gibi uğraşlara girmenize gerek yok.) Böylece gün içinde farklı bir işiniz varken bile sistem tamamen otomatik çalıştığı için ekstra bir iş daha yapabiliyor hale geliyorsunuz.

Nasıl Gelir Elde Edeceksiniz ?

Bizim bayimiz olup doğrudan satış, dijital pazarlama ve online iş yönetim eğitimlerini aldıktan sonra isterseniz bizim ürünlerimizi satarak %50 komisyon kazanabilirsiniz.

Sadece bu değil hiç bir aksiyon almadığınızı düşünelim. Aldığınız dijital pazarlama eğitimi sayesinde instagram butiklerine yada birçok markaya reklam danışmanlığı yapabilirsiniz.

Bunların yanı sıra da sermayesiz e-ticaret projemizin en kapsamlı paketi olan yatırımcı paketiyle birlikte hem yurtiçi hem de yurtdışı pazar yerlerinde de mağazalarınızı açıp satış yapmaya başlayabilirsiniz.

Yatırımcı paketimiz projemizde full paketimizdir yani girişimci paketimizde yer alan tüm eğitimler yatırımcı paketine de dahildir.Tüm bunların yanı sıra da Amazon fba/fbm, Aliexpress ve Etsy gibi Dünyanın en büyük e-ticaret platformlarında A’dan Z’ye tüm eğitimlere sahip olmuş olacaksınız.Mağaza açma, ürün yükleme, satış süreçleri, kargo ve iade süreçleri gibi bir çok konuda eğitimle birlikte satış yapıp döviz kazanma şansına sahip olacaksınız.E-ihracat yaparak ürünleri TL ile alıp Dolar ile satabilirsiniz.Siz de bu full paket ile hem markası size ait olan web sitenize, Türkiye’nin ve Dünya’nın en büyük e-ticaret platformlarının eğitimlerine sahip olarak kendinize çok farklı gelir kaynakları sağlayabilirsiniz.

Siz de bu fırsatlardan yararlanmak isterseniz hemen projemize dahil olabilir ve artık seyirci kalmak yerine kendi işinizden gelir elde etmeye başlayabilirsiniz.

About the Instructors

Reviews

There are no reviews yet. Be the first to review.