Mevcut Durum
Kayıtlı Değil
Fiyat
500
Başlayın

Hoş Geldin Paketi %50 İndirim Kontenjanı Doldu! ​

Sermayesiz e-ticaret projesiyle hem e-ticaret yapıp hem kendi markanızı oluşturup hem de dijital pazarlama, sosyal medya pazarlama ve satış teknikleri gibi profesyonel eğitimler alacaksınız.

Peki Nedir Sermayesiz E-ticaret Projesi ?

 • Ürün bizden (ürün sermayesine ihtiyacınız yok)
  – Depolama bizden
  – Paketleme bizden
  – Kargo bizden(iade ile uğraşmayacaksınız)
  – Vergi bizden( Verginizi biz ödüyoruz)
  – E-ticaret siteniz bizden
  – Dijital pazarlama eğitiminiz bizden
  – Doğrudan satış ve iletişim eğitiminiz bizden
  – İnstagram yönetim ve işletme hesabı kurulumu eğitiminiz bizden

Sermayesiz e-ticaret projesine dahil olan kişiye istediği domain(alan adı) Örneğin; ahmetinmagazası.com ile içerisinde ürün olan bir e-ticaret sitesi veriyoruz.
Eğitimin içerisinde de dijital pazarlama, instagramda butik oluşturma, müşteri iletişimi, doğrudan satış eğitimi, siteye ve instagram butiğine organik trafik çekme gibi birçok eğitim videosu ile online mağazasını nasıl yöneteceğini öğretiyoruz.
Ve siz sadece satış yapıyorsunuz. Müşteri sizden ürünü aldığında depoda ki ana merkezimize bildirim düşüyor ve biz ürünü hemen müşterinize kargoluyoruz.(Ürünü bizden satın almanıza gerek yok, müşteri bilgilerini iletme gibi uğraşlara girmenize gerek yok.) Böylece gün içinde farklı bir işiniz varken bile sistem tamamen otomatik çalıştığı için ekstra bir iş daha yapabiliyor hale geliyorsunuz.

Nasıl Gelir Elde Edeceksiniz ?

Bizim bayimiz olup doğrudan satış, dijital pazarlama ve online iş yönetim eğitimlerini aldıktan sonra isterseniz bizim ürünlerimizi satarak %50 komisyon kazanabilirsiniz.
İsterseniz de aynı zamanda sizde çevrenize yada öğrettiğimiz dijital pazarlama satış stratejileriyle başkalarına bayilik satışı yapabilir ve her bayilik satışından 500 tl kazanabilirsiniz.
Sadece bu değil hiç bir aksiyon almadığınızı düşünelim. Aldığınız dijital pazarlama eğitimi sayesinde instagram butiklerine yada birçok markaya reklam danışmanlığı yapabilirsiniz.

Basic olarak sadece size özel hazırlayacağımız web siteniz ve dijital pazarlama eğitimlerini içeren bir eğitim paketidir.Google ads, seo optimizasyonu, whatsapp business, e-posta pazarlama, facebook ve instagram eğitimlerini içerir.

About the Instructors

Reviews

There are no reviews yet. Be the first to review.